olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Ти хто ?

У себе на дачі у дворі біля самої хати я побачила білку. Дуже здивувалась, бо у нашому селі їх зроду не було. Вона спокійнісінько бігала по відливу метрів за три від мене, обстежуючи довкілля.

Я на момент зустрічі з тою білкою була з цеберкою у руці. Стою і думаю : бігти по фотоапарат, так утече. Поставила цеберку на землю, білці це не сподобалось і вона шугонула на вишню, яка росте поруч з хатою. Коли вона почала бігти по стовбурі дерева, то повернулась до мене чітко спинкою, і на моє здивування, я побачила у неі на спинці дві широкі світлі полоски кремового кольору.

- Оце так ! То ти ще й не білка ? - промовила я до звірка, а він не дуже кваплячись, пішов по стовбурі дерева вгору, а потім стрибнув на дах хати. Дах накритий шифером, тож мій гість шурхнув під хвилю шифера і зник. Стою, чекаю. Ось він вигулькнув уже з-під іншої хвилі, ближче до мене. Роздивляємось, він мене а я його. Мені його видно добре, і тут я помічаю, що у нього і вуха зовсім не такі як у білки : у неї вони з пензликами а у цього кругленькі, бодай ти був живий і здоровий !

© Так я його добре роздивилася, а коли приїхала з дачі, почала розпитувати дядечка Google, хто ж то був. Знайшла, виявилось, що то був бурундучок. Значить вони у нас водяться, бо сама ж побачила. Сфотографувати не вдалось самій, тож взяла фото з інтернету. Ось такий красунчік :©Фото з інтернету.

https://olga-den-f.dreamwidth.org/23678.html
Tags: Тварини.
Subscribe
promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 8
Buy for 50 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 11 comments