olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Білки будуть іншим разом.

© Є у Харкові такі місця де можна погодувати білок, навіть з руки. Я ціленький тиждень збиралася, туди поїхати, та все ніяк. То ніколи, то зайнята, то погода не та, а ще оті двоє перешкоджають, про яких моя мама завжди казали : " Найгірші хлопці у Світі, це - Нехай і Потім ".

І ось, нарешті, зібралася. Загрузилася у метро, приїхала до пункту призначення. Але ...

Все почалося щойно я вийшла з метро. Взявши в руку телефон я відчула що він гарячий. Вімкнула режим фото і клацнула багатоповерхівку, яка недавно виросла біля того парку де живуть білки. Мій телефон зробив знімок і задумався. Я понатискала на ньому все, на що тільки можна було натисннути а він ні гу-гу. Нарешті він прокинувся і закинув фото в ту папку яка сподобалася особисто йому, і так тричі.
Фото знайшла уже вдома :


Фото: olga_den_f.


Фото: olga_den_f.


Фото: olga_den_f.

Хто куди, а я ж таки до білок. Зайшла в парк, а там людей, ніде яблукові впасти ! Ну, думаю, від такого " мітингу " білки так поховалися, що як стемніє вілізши зі схованок, кожна сама себе запитає : " Де Я ? " Пройшлася я поміж люду в тих містах, де білки бувають ... потім знову взялася за телефон, а він знов задумався. Сіла на лавочку і почала робити з ним усе, що приходило на думку. Після того як повитягала ботарейку і сімкарту, і знову поставила їх на місце телефон таки запрацював.

Я сфотографувала квітник з часами на схилі пагорба який відділяє парк від житлового масиву і новеньку дерев'яну церкву, яка стоїть на пагорбі прямо біля парку. Дуже вона мені сподобалась!


Фото: olga_den_f.


Фото: olga_den_f.


Фото: olga_den_f.


Фото: olga_den_f.


Фото: olga_den_f.

Потім піднялась на пагорб і повз церкви вийшла у житловий район. Це приватний сектор у якому живуть "прості" українці. Ось декілька будиночків:


Фото: olga_den_f.


Фото: olga_den_f.


Фото: olga_den_f.


Фото: olga_den_f.


Фото: olga_den_f.


Фото: olga_den_f.

А БІЛОК я все одно провідаю, пригощу їх горіхами і, якщо вдасться, сфотографую. Іншим разом. © )))

https://olga-den-f.dreamwidth.org/24018.html
Tags: Фотопрогулянки., ХАРКІВ.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Пилова буря.

  * © Вчора (12 квітня) у нас була пилова буря. Світа Божого не видно було за пилюкою. Поля пересохші і сильний вітер змітав верхній шар ґрунту і…

 • © То пережитки давнини ...

  * Тарас Шевченко : - Село! І серце одпочине: Село у нашій Україні — Неначе писанка, село. Зеленим гаєм поросло. Цвітуть сади, біліють хати, А на горі…

 • © Проліски.

  * © Цвітіння триває. ;) Фото: olga_den_f Фото: olga_den_f

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments