olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Цікаво, чі в наш час хтось знає яке на смак справжнє вершкове масло ? Давайте зробимо !

А щоб його скуштувати, його можна зробити дома.
Для цього треба купити десь у селі домашне молоко, поставити його у скляній банці, щоб воно відстоялось, а ще краще щоб скисло. Через скло легко побачити як у верхній частині скупчиться вершок. Той вершок треба обережно зібратиі покласти його у посудину в якій будемо його збивати міксером.

м5

Далі все дуже просто : збіваємо вершки до утворення дрібних крихот масла. Ось таких :

м6

Далі, додаємо до вершків трохи води, і продовжуємо збивати. Щоб масло краще відставало від рідини і збивалося до купи в одну, чі декілька великих грудок, вода повинна бути холодною, можна навіть додати трохи льоду.

м7

Продовживши збивання отримаємо масло яке налипло на міксер, але воно ще не готове.

м8

У ньому ще присутній побічний продукт, який у нас у селі називають сколотини. Їх треба відділити від масла, тобто промити масло. Для цього ми розбиваємо масло на дрібнеькі шматки, і знову додаємо до них холодної води.

м9

Знову збиваємо.

м10

Повторюємо змивання 3 - 4 рази. Можна і менше, але масло буде з домішками сколотин. Сколотини, у нас у селі, як правило зливають у каструлю і варять на них смачнючий рисовий (або пшоняний) солодкий суп. ;) Просто у сколотини додають рис або пшоно і цукор за смаком, і варять, виходить смачна става, яку називають хто як, або сколотяний суп, або сколотяна каша. По густоті кожен робить на свій смак. ;)

Промите масло складають у одну грудочку. Кому не ліньки, спробуйте. Це смачно ! ;))

м11

Tags: Кулінарія
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments