olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

У Комінтерновому облаштувалися російські військові – розвідка

*
Російсько-терористичні війська продовжують утримувати село Комінтерново, розташоване в "сірій зоні", повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький.

"На сьогодні ситуація в Комінтерновому залишається стабільно напруженою. Там знаходиться до роти зі складу 9-го окремого механізованого полку 1-го армійського корпусу чисельністю близько 80-100 осіб. Частина з них переодягнені в цивільний одяг і видає себе за місцеве населення", - сказав він.

Скібіцький також зазначив, що це підрозділ Збройних сил Російської Федерації.

Станом на вівторок противник вивів частину техніки з села, однак продовав провокувати українських військових на відкриття вогню і проведення контрнаступу.

"Не досягнувши результатів, російські бойовики були проінформовані кураторами, переодягнені в цивільний одяг і під виглядом місцевих жителів давали свідчення спостерігачам ОБСЄ про періодичне входженні в Комінтернове військовослужбовців ЗСУ", - розповів представник української розвідки.

Також, за словами Скібіцька, бойовики проводять "профілактичні бесіди" з місцевими жителями.

Згідно з домовленостями, досягнутими учасниками Тристоронньої контактної групи в Мінську 22 грудня, з 00:00 23 грудня в Донбасі введено "повний і беззастережний режим тиші".

22 грудня бойовиків незаконних збройних формувань зайняли селище Комінтернове Донецької області, який знаходиться в "сірій зоні". Терористи розмістили у населеному пункті бронетехніку та інші заборонені Мінськими домовленостями озброєння. Відстань від Комінтернового до Маріуполя достатня для використання 120-мм мінометів і висунення ДРГ в напрямку цього міста. Тоді ж група "ІС" повідомляла, що разом з бойовиками "ДНР"у Комінтернове увійшов підрозділ ЗС Росії. Також штаб АТО оприлюднив докази присутності бойовиків в Комінтерновому. Фотознімки були зроблені підрозділом аэроразведки.

Tags: к Росія - Україна
Subscribe

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments