olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Думки маленького українця.

© Дізнаючись про останні новини, почуваеш себе як отой програміст, про якого писала Ліна Костенко.

Ну скажіть, як можна таке витримати ? Алгоритм : Регулярно когось підозрюють - затримують - відпускають під заставу - чекають поки втече - оголошують у розшук - ніколи не знаходять (ніби це голка в скирді соломи). Причому алгоритм - ЗАЛІЗНИЙ ! Діють згідно з ним стабільно, а людям перед очі видувають мильні бульбашки з веселковим відливом.

А застави ? 3,2 мільйона ! Ви тільки вдумайтесь ! Яка ж зарплатня у тих затриманих (прокурора, депутата, ще якогось мудака). Даруйте, віне живе НЕ в халупі, НЕ їздить на гнилій "копійці", харчується НЕ так як, наприклад, простий дрібний підприємець, одяг він купує собі НЕ в переході метро. І при всьому цьому у нього ще є заначка, на хвилинку, 3,2 000 000 щоб внести заставу, і щоб йому ще було за який хрін злиняти галасвіта так, що його сам Дідько лисий не знайде, навіть з зобаками !

Запитання : а чи не потрібно його посадити лише за те, що по факту у нього витрати НАБАГА-А-ТО більші від його доходів, а за липовими деклараціями він злидарює як церковна миша.

Чи потрібно нам виходити на майдан. Думаю потрібно. Тільки не за те, щоб поміняти одного мудака на іншого. Мудаки - ВСІ ОДНАКОВІ ! А виходити потрібно за кожен безглуздий закон, чи то указ, чи то постанову, і відстоювати до результату, тобто до тих пір, поки безглуздий закон не прийме вигляд такого який не суперечить здоровому глузду. А ще треба виходити за те, щоб закони врешті решт виконували ВСІ, починаючи від президента.

https://olga-den-f.dreamwidth.org/24958.html
Tags: Я про політику
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments