olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Різдв'яне побажання всім українцям, і мені в тому числі ! ;))

*
будяк1

© Уявімо собі декілька садиб які розташовані по сусідству. Вони різні за розміром і за зовнішнім виглядом. Декілька - охайні, доглянуті, окремі бУдячки звичайно трапляються, але вони такі маленькі, що навіть особливо не помітні, тож шкоди особливоі не причиняють. Одна зних уся в будяках, на які вже ніхто не звертає уваги, а одна, ніби і охайна, але посередині садиби росте один величезний бУдяцюра.

Коли він був меленький, господарі на нього не звернули уваги, потім коли він підріс, до нього все ніяк "руки не доходили", коли він став ще більший і зацвів, то деяким членам родини, він сподобався, і вони вирішили милуватися ним і далі, а ті кому він не подобається, змушені його просто терпіти. І так на тому бУдяку уже і насіння зав'язалося.

Сусіди з охайних садиб почали на нього косо поглядати : " Насіння достигне і полетить на їхні садиби ! " А голова сімейства садиби з великим бУдяком ні гу-гу, а інші члени родини без його відома знищити той бУдяк не можуть, хоч він їм уже давно псує нерви.

Сусіди вже почали натякати, що бУдякові - не місце у садибі, бо від нього велика шкода - усі поживні речовини з ґрунту висмоктує, а користь тільки тим, хто ним милується.

Ті сусіди у яких уся садиба у бУдяках, підтримують хазяїна і членів його родини, які не хочуть знищувати бУдяк. Тому що, якщо бУдяки будуть тільки у них, то всі сусіди доберуться і до них.

Але у сусідів з охайними садибами терпець таки урветься, і вони знайдуть спосіб таки знищити той величезний бУдяк, руками того ж таки господаря, на чиїй садибі він росте. І тоді настане полегшення і для членів його родини, і для сусідів з охайними садибами. Ну а потім якось вирішиться питанння і садиби, що вся в бУдяках.

А тепер невелике пояснення : Охайні садиби - то країни Евросоюзу, садиба вся в бУдяках - то Росія, а садиба з одним величезним бУдяком - то Україна. А бУдяк - то КОРУПЦІЯ.

Може це і наївно, але сьогодні ж Різдво ! То ж я маю надію, що нашим сусідам таки набридне отой БУДЯЦЮРА, і вони таки, знайдуть спосіб як вплинути на нашого голову "садиби" (країни) щоб все ж таки знищити той БУДЯК його ж руками. Я бажаю всім українцям ЗДИХАТИСЯ того БУДЯКА ЯКОМОГА СКОРІШЕ !!!

Веселого всім Різдва !© ;)))

https://olga-den-f.dreamwidth.org/71069.html

Tags: БЛОКНОТ, ВАМ., Легенди України., про Корупцію
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments