olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Кравчук : "Необхідності війни як такої не було"

*
Перший президент незалежної України Леонід Кравчук вважає, що Україна могла уникнути війни на сході держави за участю Росії. Про це він заявив в інтерв’ю програмі "Погляд" на "5 каналі", показаному 8 січня.

"Фатальної необхідності війни ніколи немає. Війна – це продовження політики і помилок у політиці. І помилок не тільки однієї сторони, а двох сторін", - сказав Кравчук.

"В даному разі Україна є жертва, агресор є Росія. Особливість цієї агресії полягає в тому, що вони використали сепаратистські настрої в Україні – і створили сепаратистську організацію в Україні під своїм керівництвом і своєю допомогою – і ведуть агресивну війну проти всієї України, захопивши частину Донбасу", - додав він.

Кравчук переконаний, що "необхідності війни як такої не було".

"Хоча політика Росії є політикою війни", - заявив він.

Кравчук зазначив, що спілкувався майже з усіма керівниками колишнього СРС і з усіма російськими лідерами.

"Не треба думати, що такий поганий Путін. Він дійсно своєрідна людина, вихована в КДБістських кабінетах, але думають так, як Путін, і думали так, як Путін, більшість російських керманичів", - заявив він.

Кравчук пригадав одну з розмов із екс-президентом Росії Борисом Єльциним, який питав, чи справді Україна піде "європейським курсом", і казав, що близько 300 років українці й росіяни були разом, і що російський народ не бачить можливості, щоб Україна пішла в інший бік.

"Росія 150 років воює. Вона ніколи не бачила можливості, щоб Україна пішла в інший бік, (на думку росіян) вона (Україна) має бути в системі стратегічних національних інтересів Росії", - сказав Кравчук.

"Українська правда"

Tags: п* Л. Кравчук
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments