olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Звернення до Президента України !

*
Я, як Громадянин України, виголошую свій громадянський протест та закликаю Вас до діалогу зі своїм народом щодо спроб внесення, як на мене - незаконних змін до Найвищого Закону України - Конституції!

Прагнучи створити мир та зберегти цілісність Україні, Ви можете отримати зворотню за наслідками ситуацію та відверто негативну реакцію громадянського суспільства!

Хочу Вам нагадати, що відповідно до статті 24 Конституції України - "Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ, за мовними або іншими ознаками".

Окремим питанням стоїть амністія та помилування учасників подій в Донецькій та Луганській областях. Адже Ви розумієте, що під ці поняття можна підлаштувати значну кількість не лише подій, але й відвертих злочинів...

Що ми можемо отримати після таких змін? Абсолютно законні вимоги інших регіонів, районів, селищ ... до отримання таких саме прав та гарантій, а далі - ...А далі під питанням стає взагалі ДЕРЖАВНІСТЬ нашої країни!

Прошу Вас, прислухатись не лише до радників та кремлівських шантажистів, прислухатись до своєї інтуїції, свого серця, СВОГО НАРОДУ.
Вашим дітям, онукам - жити в Україні, називатися почесним званням Громадянина цієї прекрасної держави.

Звертаюся до Вас, як до Гаранта Конституційних прав громадян та вимагаю проведення всеукраїнського референдуму щодо визначення остаточної та головної думки єдиного джерела влади в країні - народу!

З повагою, Максим Кондрюк.

Tags: п-ка : Звернення до Президента
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments