olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Свинячий грип 2016: симптоми хвороби і нюанси лікування

*
Цієї зими переважаючим штамом вірусних інфекцій є штам А/H1N1, або так званий свинячий грип.

Міністерство охорони здоров'я заявляє, що епідемії в Україні поки що немає, оскільки епідеміологічний поріг не перейдено. Проте медики і чиновники настійно радять при перших проявах симптомів свинячого грипу, не займатися самолікуванням, а негайно звертатися до лікарів. Варто відзначити, що свинячий грип в дуже короткі терміни дає ускладнення на легені, і саме ці ускладнення можуть стати причиною смерті. Щоб вчасно вжити заходів і розпочати лікування, треба знати його симптоми.

Симптоми свинячого грипу 2016

Симптоми свинячого грипу на перших стадіях хвороби фактично не відрізняються від симптомів ГРВІ і звичайного грипу. Це — висока температура, головний біль, ломота в тілі, слабкість. Також може бути діарея, нудота і болі в животі. Трохи пізніше з'являються кашель і нежить. Також можуть бути, не характерні для інших типів грипу — блювання і запалення очей. Інкубаційний період вірусу — від 2 до 4 днів.

Походження штаму свинячого грипу невідомо. Так, свою назву він отримав від того, що генетично схожий з вірусом грипу у свиней. Варто відзначити, що вірус фактично не передається від тварини людині, а якщо захворювання і відбувається, то людина не хворіє, а факт зараження можна визначити тільки за наявністю антитіл в крові. Вірус передається від людини до людини повітряно-крапельним шляхом. Летальний результат можливий при хронічних проблемах легенів, серцево-судинних захворюваннях, а також при несвоєчасному зверненні до лікаря.

Лікування свинячого грипу 2016

Насправді, свинячий грип лікується досить легко. Так, при своєчасному зверненні до лікарів, хвороба залишиться в минулому через 5-7 днів. Вся справа в тому, що з вірусом можна ефективно боротися в перші 48 годин, і якщо лікар встиг і прописав потрібні препарати, хвороба не викличе ускладнень і пройде досить легко. Саме з цієї причини медики настійно рекомендують не займатися самолікуванням і не сподіватися на народні засоби у питанні свинячого грипу.

Дану хворобу ні в якому разі не можна переносити на ногах, також не варто застосовувати аспірин, можна збивати температуру парацетамолом та ібупрофеном. Також рекомендується вживати відхаркувальні засоби, оскільки грип вражає органи дихання. Не варто забувати і про провітрюванні приміщення, зволоження і комфортній температурі повітря, де перебуває хворий (не більше 20 градусів). Якщо через 4 дні від початку лікування полегшення не спостерігається — вкрай необхідно повторно звернутися за медичною допомогою.

Важливо: Людина, яка хворіє на свинячий грип є заразною, тому при перших симптомах хвороби потрібно залишитися вдома і починати лікування. Крім того, що невиконання цього правила загрожує ускладненнями самому хворому, він заразить все своє оточення. >>>

Tags: Віруси і бактерії
Subscribe

Posts from This Journal “Віруси і бактерії” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments