olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Що то за закон такий : "закон Савченко" ?

*
Цікаво спостерігати за тим, як деякі нардепи вкотре зіграли свою меркантильну гру, дві з половиною сотні нардепів на це повелись під популістськими закликами, а вся країна тільки починає прозрівати з того, що їй вкотре наприймали.

Мова, звісно, про "закон Савченко", до якого сама Савченко жодного стосунку не має, бо вже місяць голодує в російській в'язниці і, звісно, ніяких законопроектів подавати до парламенту не може. Хто подав видно з наступних рядків - пан Кожем'якін з "Батьківщини", Крулько з БПП та Ємець з "Народного фронту". Хоча головний автор цієї ідіотської ідеї - звісно Кожем'якін - сподіваюсь колись Савченко зможе персонально дати йому в голову за таке використання свого імені.

Закон був оперативно проголосований, мегаоперативно, як для Порошенка, підписаний і введений в дію "під ялинку", щоб ніхто і не помітив. Він, як може вже багато хто знає, зараховує день перебування в СІЗО за два, в результаті чого можна вийти на волю прямо з СІЗО, якщо вирок буде менший, ніж ти перебував в СІЗО.

Офіційно автори керувалися гуманними мотивами - хоча який вони стосунок мають до подвійного зарахування днів не здатні пояснити навіть вони. Це як замість ловити маніяка, який ґвалтує жінок, прийняти закон, що кожна зґвалтована отримує подвійну виплату лікарняних - маніяк від цього нікуди не подінеться, зате всі, хто буде хворіти, негайно почнуть набувати статусу ще й "зґвалтованої".

Насправді ж суть його створення в цілком логічних наслідках, які вже починають помалу випливати нагору. А саме:

наслідок перший - достроковий вихід на волю тих, хто довго перебував в СІЗО. Там є й невинні, але, звісно, є ціла купа відвертих негідників. Наприклад вже вийшов Зварич, скоро вийдуть "доктор Пі" та Лозинський, а за цими найгучнішими прізвищами, на які вже не змогли заплющувати очі навіть ЗМІ, ховається цілий легіон злочинців, які вже вийшли чи скоро вийдуть на волю. Тож раджу стежити за житлом, гаманцями та жінками.

наслідок другий - скоро в країні буде бум на нерухомість та автомобілі, бо слідчі, адміністрації СІЗО та інші причетні особи, швидше за все, вже приглядають собі нові люксові автомобілі та квартири, адже їхні посади стають в буквальному значенні "золотими". Тепер злочинець, якому не відкрутитися від ув'язнення, може просто заплатити, щоб його довше протримали в СІЗО, і вийти на волю за удвічі менший строк. Кажуть, що в СІЗО вже вишикувалась черга тих, хто бажає туди сісти замість домашніх арештів.

наслідок третій, обернений до другого - невинних тепер будуть тримати в СІЗО навмисне, умовляючи підписати зізнання і вийти достроково, раз "ти вже все одно відсидів майже весь термін", щоб підвищити собі "рівень розкриття злочинів".

І це тільки те, що кидається в очі.

"Перемога", однозначна "перемога". Треба привітати з нею наших кнопкодавів - та й весь байдужий до всього, що коїться в парламенті, народ.

НYaroslav Vishtaliuk, Facebook.

Tags: закони, судова система
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments