olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Горіла шина ( +ВІДЕО )

*
© Цей кліп я ставлю в пост як пам'ять, про ті страшні події у центрі солиці. У пам'ять про те, як свято Водохреще перетворилося на деньі і ніч Вогнехреще.

Тієї ночі я не лягала спати і всю ніч була прикута до телевізора, дивилася пряму трансляцію "еспресо тв" з палаючого майдану.

Не знаю, чі так було і на майдані, чі то по телевізору дали таку картинку, але десь о третій годині ранку, коли наші хлопці були вже вкрай виснажені, з одного боку палав будинок профспілок, а з іншого боку горів БТР, який підпалили майданівці. Голос майдану, якого всі називали Женя, весь час говорив, говорив, іноді співав, а потім виснажені хлопці попросили його : " ... постав нашу, майданівську... ", і він поставив, і залунала " Горіла шина ", ось ця пісня :Коли вона почала лунати на фоні палаючого майдану, у мене сльози потекли градом. Я плакала і не могла спинитися.

Господе ! Які ж то були відчуття ! Це був коктейль зі страху, і жалю, і сумнівів, і віри, і надіїї на краще. Адже люди на майдані стояли проти тотальної несправедливості, проти того, що влада була в руках купки бандитів, проти суцільної продажності і договірняків. Здавалося що ідеали майдану - це так очевидно, так близько кожній нормальній людині, що в країні не знайдеться людей яким ідеали майдану будуть неприйнятними.

Але знайшлися, та ще й багато. Виявилося, що у нас в країні купа людей пристосувалася жити з бандитською владою і не бажала нічого змінювати. Мало того, знайшлося ще і купа людей які сумували за совком, і з задоволенням ковтали пропаганду сусідньої держави, а згодом, ще й почали закликати сусідню державу з війною на свою землю. Вони привели в свій край війну, а потім,коли вона прийшла, вони не стали чинити їй спротив, а почали від неї тікати хто куди, як руді миші.©

https://olga-den-f.dreamwidth.org/73105.html

Tags: БЛОКНОТ, Спогади
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments