olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Лещенко показав розкішні маєтки Фірташа та Льовочкіна на Лазурному узбережжі Франції (+2 ВІДЕО)

*
Навіщо це нам ? А щоб глянути куди пішли наші гроші, гроші людей у яких була і, є совість, які не можуть ідти напролом змітаючи у себе на шляху тих кому непритаманне нахабство, щерез що їх називають невдахами. Гроші які нахабно були присвоєні починаючи з дев'яностих, у тому числі наші вклади СРСР а потім ваучери.

Нардеп Сергій Лещенко показав елітні будинки на Лазурному узбережжі Франції, які належать колишньому главі Адміністрації Президента Сергію Льовочкіну та бізнесмену Дмитру Фірташу.

Автор розслідування, яке опублікувала Українська правда, зазначає, що Фірташ з Льовочкіним влаштували собі своєрідний кооператив на найдорожчих землях Європи – Лазурному узбережжі Франції.

Стало відомо, що вони володіють земельними ділянками та віллами у місті Сен Жан Кап Ферра.

Вілла Фірташа має назву «La Mauresque» («Мавританка»). Вона розташована за двома адресами – номер 52 на бульварі Шарля де Голля (Boulevard Charles De Gaulle) та номер 48 на авеню Бельвю (Avenue Bellevue).Цей будинок вартістю 49 мільйонів євро із садом, басейном і тенісним кортом оформлений на компанію LM Holdings. Згідно з документами, цедентами (особами, що поступаються своїми правами, – ред.) фірми є директор багатьох підприємств Фірташа Роберт Шетлер-Джонс та ще один британець Девід Браун, а правонаступником – сам Дмитро Фірташ.

Поряд із будинком Фірташа, буквально за парканом розташований будинок колишнього глави Адміністрації Президента Сергія Льовочкіна.

Вілла Льовочкіна розташована за адресою: будинок 56, бульвар Шарля де Голля (Boulevard du Général de Gaulle) у Сен Жан Кап Ферра.

Як виявляється, Льовочкіну належить одразу п’ять земельних ділянок, об’єднаних однією територією та поштовою адресою. Тут так само можна отримати інформацію про власника. Нерухомість Льовочкіна оформлена на данську компанію Glorietta Investments I APS.Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Фірташ ще до його затримання в Австрії придбав у Лондоні стару станцію метро Brompton Road за 53 мільйони фунтів стерлінгів, а ще раніше – будинок неподалік за 60 мільйонів фунтів стерлінгів.( читати далі ... )

Прочитати детальніше, подивитись документи і фото можна тут : ( читати і дивитись далі ... )

Tags: СХЕМИ, п-ка : МАЄТКИ ДЕПУТАТІВ
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments