olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Пашинський приховує від податківців мільйонні статки ( + ВІДЕО )

*
Журналістське розслідування демонструє свідчення сумнівних прибутків нардепа.

Народний депутат від "Народного фронту" Сергій Пашинський володіє розкішними маєтками, є партнером зведення елітного котеджного містечка та незаконно відбирає чужу власність, однак забуває вказувати достовірні цифри в податковій декларації.Як стверджують журналісти, Сергій Пашинський проживає в розкішному маєтку у селі Хлебче Васильківського району Київської області. Загальна площа будинку становить 1200 кв. м. Проте офіційно власником житла є дружина нардепа.

З родиною Пашинського пов’язують також зведення котеджного містечка "Хутір Ясний" в селі Лісники Київської області. Будівництвом та продажем елітного житла керує Віктор Сіненко – бізнес-партнер Сергія Пашинського.

Сестра дружини Пашинського Тетяна Етенко, проживаючи в селі Гора Бориспільского району Київської області, теж володіє маєтком, який неможливо було б збудувати на задекларовані нею доходи. Журналісти прослідковують зв'язок між статками Етенко та її роботою у 2009 році на Житомирській кондитерській фабриці "ЖЛ", щодо якої наразі здійснюються спроби рейдерського захоплення.

Будучи працевлаштованою Пашинським на посаду юриста фабрики, Етенко входила до спостережної ради підприємства, рахуючись власником 15 відсотків акцій, які по факту належали нардепу. Саме через неї Пашинський намагався незаконно збільшити свою частку володіння фабрикою з 15 відсотків до 50. Коли це не вдалося, нардеп – на той час наближений до Юлії Тимошенко – зажадав, аби його 15 відсотків було виплачено грошима.

За словами голови наглядової ради Ігоря Бойка, тоді Пашинському заплатили близько 10 мільйонів доларів. Однак у 2015-му, отримавши більше певності у власних силах та можливостей уникнути покарання, народний обранець вирішив привласнити кондитерську фабрику.

Задля досягнення цієї мети Пашинський не гребував жодними методами. Зокрема, йдеться про використання сфальсифікованих документів та реєстрацію нового керівництва на їх основі, незаконне задоволення судом позову міноритарія про зупинення діяльності підприємства та створення фіктивного ЗАТ.

Однак вершиною такої "підприємницької" діяльності стала атака на фабрику під час новорічних свят кількох сотень озброєних бандитів, нищення майна та грабіж. Рейдерський напад обійшовся ТДВ "ЖЛ" в десятки мільйонів гривень та загрожує втратою робочих місць майже двом тисячам працівників.

Сам Пашинський, незважаючи на такі серйозні звинувачення, уникає будь-яких коментарів щодо згаданого конфлікту. Журналістам не вдалося поговорити навіть про законотворчу діяльність депутата, попри його обіцянку дати інтерв’ю на цю тему. Прес-служба нардепа теж обмежилася обіцянками.

Tags: п-ка : МАЄТКИ ДЕПУТАТІВ
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments