olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Неперевершені росіяни.

Оригінал взяла у brave_deer в "Передвечірня ідилія"

Вузькі вулички, гранітна бруківка - "старе" місто в європейському стилі, неначе справді старий світ. Невеликі групки туристів неквапливо проходжають туди-сюди, задоволено та неголосно щось обговорюють. Французи уважно вивчають винні карти французьких ресторасьйон. Німці та голандці наполегливо лізуть в переповнений "гріль енд бір". Південноамериканці товпляться навколо вуличного музики. Українці уважно споглядають місцеві церкви. Росіяни з довольними мармизами фотографуються на цікавому архітектурному тлі.

І тут голосне скавучання на всю вулицю : " Ну бл@ть, что ж такоє ! Пачіму фсьо так дорага ? Что ета за х@йня такая? - то декілька двоногих тіл жіночої статі та кацапської національності невдоволено вилазить із бутіку сувенірів.

Люд стурбовано озирається. Європейці з омериканцями зніяковіло посміхаються, росіяни ховають фотокамери, а південноамериканці більше не танцюють. Українці, в очах яких читається презирство, розчаровано йдуть геть. Гармонія маленького всесвіту порушена, люди розходяться.
Tags: про росіян
Subscribe

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 25 comments