olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Одна з сьогоднішніх новин

Cьогодні нашу Верховну Раду відвідали поважні закордонні гості, а саме, посол США в Україні Джефрі Паєт і заступник держсекретаря США Вікторія Нуланд. Метою їх візиту було посприяти внесенню змін до нашої Конституції, щодо децентралізації влади та визначення "особливого статусу" окупованих територій Донбасу.

Верховна Рада внесла в порядок денний і відправила в КС зміни до Конституції. За проголосували 288 депутатів, проти висловились 58 нардепів. Так, в присутності президента, уряду і міжнародних гостей депутати проголосували постанову про включення до порядку денного проекту про внесення змін до Конституції щодо децентралізації влади і про його направлення до КС.

Якщо почитати той, скерований до Конституційного Суду законопроект "Про внесення змін до Конституції", то там є така норма (цитата): "Особливості здійснення місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей визначаються окремим законом", і згідно з тією нормою, пропонується звільнити від відповідальності злочинців з так званих ДНР та ЛНР і фінансувати їх за бюджетний кошт.

Якщо це дійсно так, то виникає питання : " За що воювали більше року, і хто переміг ? "

Голосування за остаточне прийняття того закону попереду, щоб його прийняти остаточно, потрібно буде не менше 300-т голосів. Будемо спостерігати.
інформація зі ЗМІ.
Tags: Новини.
Subscribe

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments