olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Чому Україна не вимагає від Росії особливого статусу для Ростовської області ?

*
Росія наполягає, що Донбас має законодавчо отримати особливий статус на постійній основі. Про це заявив журналістам у середу постпред РФ на переговорах з врегулювання на сході України Борис Гризлов, передає Інтерфакс.

Ну скажіть, будьласка, хто небуть : " З якого це дива ??? " Ну тоді давайте вимагати від РФ особливого статусу, наприклад для Ростовської області. А чому б і ні ? Там у Тагангрозі багато українців, а українських шкіл немає, треба ж це якось віправляти.

"Голосування за Конституцією України має бути жорстко пов'язане з одночасним прийняттям поправок до статей 1 і 10 закону про особливий статус для додання особливому статусу постійної основи за "формулою Штайнмайера", - зазначив Гризлов.

Хто такий Гризлов ? Звідки він взявся і яке він має право розказувати що треба вносити українцям в Українську Конституцію ? Йому подобається "формула Штайнмайера" ? То хай Росія скористається нею, і змінить згідно неї Російську Конституцію. І до тих пір поки вони цього не зроблять, нам ні про що говорити з ними взагалі.

Редакція цих поправок до закону про особливий статус повинна бути узгоджена на Контактній групі, додав він.

Аце ще що за чортівня ? Яка така, пробачте, " Контактна група " ? І чому це Україна повинна узгоджувати з нею поправки до своїх законів ? Чому ніхто не розкаже куди їй треба підти ?

При цьому, за словами Гризлова, в Конституції потрібно юридично закріпити, що "повноваження обраних на виборах на Донбасі за окремим законом осіб не будуть припинені в 2017 році, як це передбачено конституційною реформою для всієї України".

Знову якийсь Гризлов щось продовжує говорити. Чому українці повинні його слухати ? Він в Україні - ніхто і не має ніякого права вказувати за якими законами потрібно жити Україні ! Українці ! Майте гідність ! Не мовчить, і не слухайте ніяких зайд ! Тільки український народ має право творити свою конституцію, тому що нам - українцям жити за нею !

Він також відзначив необхідність пошуку юридичної формули, яка гарантує, що перехідні положення Конституції України будуть "відсилати саме до чинної редакції статей 2-9 закону про особливий статус і до заново узгоджених на Контактній групі редакцій статей 1 і 10".

"Цю формулу слід закріпити в Конституції України", - зазначив Гризлов.

Стаття 4 передбачає мовне самовизначення жителів зазначених областей.

Треба чітко і ясно пояснити Гризлову і йому подібним, що його підказки НЕ МАЮТЬ НІЯКОЇ ЮРИДИЧНОЇ СИЛИ І ТОМУ ЗОВСІМ НЕ ДОРЕЧНІ. КРАПКА.

https://olga-den-f.dreamwidth.org/73647.html

Tags: Зміни до конституціі
Subscribe

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments