olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Три " О " - стадії президентства.

*
За особистим спостереженням знаю, що кожен з п'яти українських Президентів неминуче проходив три стадії «О».

Перша - Ошаленіння від інформації, яка навалилися на ньогоЄ проблем та інших незрозумілостей, з якими нормальна відповідальна людина впоратися не в змозі просто фізично.

Друга - Оволодіння, коли Президент розуміє, що можна перевантажити поточності на апарат з головою АП, потягнути на себе тільки можливості, а відповідальність технічно перекинути на інших - Кабмін, Верховну Раду, Росію, як зараз. Тобто, Президент підминає під себе головні фінансові потоки, насолоджується перебуванням у Світовому Клубі Президентів, нарікає на кепських міністрів-депутатів і замислюється про те, що це щастя занадто недовговічне.

Третя - Обожіння: Президент цілком щиро ототожнює себе з державою. Він продовжує користуватися нею, як особистим наділом, і будь-який захід проти себе сприймає виключно як загрозу державі. І реагує на ці загрози найнеадекватнішим чином.

Кучму багато визнають найбільш адекватним Президентом. У третю стадію він впав у середині свого другого терміну.

Порошенко за рахунок перебування на різних відповідальних державних посадах вважається початково найпідготовленішим Президентом. Тому він відразу почав з третьої стадії і сповзати з неї не має наміру.

Що це обіцяє країні, пояснювати, вважаю, необхідності немає. Тому в майбутньої конструкції влади України необхідно передбачити єдиний центр виконавчої влади у вигляді Кабінету Міністрів, а Президент має стати кимось на кшталт незалежного арбітра, морального авторитету, який не має ні найменшої можливості протягувати ручки в сторону фінансів та інших владних булочок.

Олександр Кочетков.

Tags: автор : Александр Кочетков
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment