olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Завдяки голосам “Батьківщини” в країні відбувся антиконституційний переворот

*
Більшість народних обранців у Верховній Раді підтримали закон про внесення змін до статті 149 Регламенту Верховної Ради України (№3812).

Вирішальними у прийнятті скандального закону стали десять голосів депутатів партії “Батьківщина”, яка раніше виступала проти федералізації Донецької і Луганської областей.

2 вересня, після кривавих сутичок під Верховною Радою, зумовлених голосуванням за особливий статус, Тимошенко назвала проект “узгодженим з Росією” і зрадницьким, а вже за кілька місяців депутати Тимошенко приєднались до підготовки відділення Донбасу.

Як вважає опозиційний народний депутат, лідер Радикальної Партії Олег Ляшко, саме завдяки закону №3812 влада намагатиметься протягнути зміни до Конституції про особливий статус Донбасу. Без десяти голосів, які дала “Батьківщина”, цієї ганьби, по суті антиконституційного заколоту, не було б.

Таку позицію Олег Ляшко висловив на своїй сторінці у Facebook.

“Це абсолютно антиконституційне рішення, яке дає владі можливість протягнути на наступній сесії зміни до Конституції про особливий статус для Донбасу.

Так робив Янукович у 2010 році, коли рішенням Конституційного суду скасував чинну Конституцію.

Так робили його депутати, коли 16 січня 2014 року приймали диктаторські закони. Тепер “демократична” коаліція разом із Злодійським московським блоком (недобитки банди Януковича) змінами до закону про регламент фактично скасували Конституцію. Це антиконституційний заколот!” – переконаний політик.

Як відомо, сьогодні, 28 січня, у Верховній Раді 229 депутатів проголосували за прийняття Закону про внесення змін до статті 149 Регламенту Верховної Ради України (№3812) за основу та в цілому.

Серед них із Блоку Петра Порошенка – 96, Народного фронту – 55, Опозиційного блоку – 33, “Батьківщини” – 10, “Волі народу” – 11, “Відродження” – 17.

Tags: Зміни до конституціі
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments