olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Від Лугандонії треба відгородитися стіною такого розміру як Китайська

*
Нижче приведенні вимоги представників Лугандонії, говорять про те, що єдине їхнє бажання знищити Україну, тому з ними говорити далі просто злочин. Якщо залишити той розсадник зла у складі України вони зруйнують її зсередини. На початку конфлікту, українці думали що там живуть нормальні люди, співчували їм, але вони показали свою справжню сутність, їхня активна більшість зробила за два роки все можливе і неможливе, щоб викликати до себе ненависть. В даній ситуації допомогти може тільки Велика Китайська Стіна, іншого виходу з ситуації що склалася я не бачу.

Під час переговорів тристоронньої групи з питань врегулювання ситуації на Сході України, представники фейкових псевдореспублік висунули офіційному Києву ультиматум.

Своє бачення реформи української Конституції терористи висловили в таких нормах як: постійна квота представникам «ДНР» в українському парламенті, які мали б право вето на будь-яке рішення України у зовнішній політиці.

Крім цього вони зажадали амністії для всіх бойовиків терористичних республік без винятку, включаючи тих представників бандформувань, які в даний час перебувають у в'язницях або СІЗО.

Також однією з вимог стало надання жителям Донбасу широкої економічної та політичної автономії, що передбачають можливість: торгівлі з РФ, обрання власного президента, парламенту та уряду.

Окремим пунктом бойовики виділили вимога, надання їм права самостійно формувати в регіоні штати силових структур: поліція, прокуратура, служби безпеки і т.д.

Безсмертний зауважив, що дані пропозиції бойовиків були відхилені українською стороною.

Tags: про Донбас
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments