olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

У Харкові відбулася смолоскипна хода ( + 2 ВІДЕО )

*
У 1918 році під с. Крути в Чернігівській області відбувся бій між загонами більшовиків і 300 київськими студентами, гімназистами і курсантами, що встали на захист Української Народної Республіки. Пізніше останки частини загиблих перепоховали на Аскольдовій могилі в Києві. День пам'яті героїв Крут відзначають в Україні щорічно 29 січня.

У Харкові в п'ятницю ввечері пройшла смолоскипна хода, присвячена пам'яті студентів, які вступили в бій з більшовиками в 1918 р. на станції Крути, в якій взяли участь активісти Всеукраїнської громадської організації "Сокіл", Правого сектора та інших організацій.

См. хода

Колону супроводжували співробітники поліції.

"Ми хочемо відкрити очі більшості населення цього міста, щоб вони дізналися про цю подію, більше прочитали історичних зведень", - сказав голова Харківської організації Всеукраїнської громадської організації "Сокіл" Вадим Поздняков під час заходу, передає "Інтерфакс-Україна".

Учасники акції заспівали гімн України і пройшли від пл. Конституції до пам'ятного знаку воїнам ОУН-УПА в Молодіжному парку, скандуючи "Героєм Крут тричі (рос. трижды - ІФ) - слава, слава, слава!", "Більшовікам і їхнім нащадкам (рос. потомкам - ІФ) тричі - смерть, смерть, смерть!","Крути, Крути, нам вас не забути!" і т.д. Колона ненадовго затрималася біля будівлі облдержадміністрації, скандуючи "Люстрація!".Колону супроводжували співробітники поліції. Крім того, правоохоронці чергували по всьому маршруту ходи. За оцінками поліції, в акції взяли участь близько 150 осіб.

Порошенко показав відео на честь героїв КрутTags: Харківські новини
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments