olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Не політик про політику

© Сьогодні у Верховній Раді говорив Яценюк, слухала "наживо". Запам'яталось, напевно, як тій киці, кожному своє. Арсеній Перович казав, що "вони"?, скоро стануть зовсім незалежними від російського газу.

А ми (у селі) ВЖЕ зовсім незалежні від російського газу, адже ми обігріваємо свої будинки місцевим, українським газом, який видобувається у сусідньому селі. А ще місцевими дровами, а конкретно, сушняком який лежить і гніє у сусідньому лісі. І що ? Ціна на газ від того не зменшується. Скоро ми, напевно від газу зовсім перестанемо залежати, остаточно перейдемо на домашній хмиз.

А ще Арсеній Петрович говорив про приФатизацію, НОВУ !, і казав що не хоче, шоб олігархи знову розділили між собою об'єкти приФатизації (а хто ж хоче ??)

Казав, що дуже добре, що у нас з'явилася нова поліція, яка буде працювати по новому. А я бачила по телевізору як дівчата, з тієї нової поліції скаржилися привселюдно про те, що вже знайшлись різні причини, які перешкоджають новІй поліціїї працювати по НОВОМУ.

Казав, що ми скоро зможем вільно заходити на канадський ринок (де ми..., і де Канада !), і що канадці приїдуть навчати наших військових правильно воювати, і що Канада пропонує нам допомогу у боротьбі з розповсюдженням на територіїї нашої держави теорії Гебельса Путіним.

А ще, сказав що треба розігнати податкові адміністрації, а державні фіскальні служби скоротити вдвічі, і подавати звіти про підприємницьку діяльність через інтернет, тому що інтернет не візьме взятку.

І найголовніше, сказав, що треба замінити весь судівський корпус країни, правда не сказав коли і як.
Також, говорив, що треба виконувати все, що наобіцяли. Виявляється він знає, що виконувати обіцянки треба ! Цікаво, чи знає він про те, що не потрібно давати обіцянки, які не збираєшся виконувати, або знаєш, що їх виконати не буде можливості ?
* * *
Нам залишається лише молитися всією країною про те, щоб Бог склав навколо наших керманичів обставини так, щоб у них просто не було іншого вибору, окрім того, що виконати все, що вони нам наобіцяли.©

https://olga-den-f.dreamwidth.org/28408.html
Tags: Я про політику
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments