olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Про паскудників і мерзотників.

*
© У нас у Верховній Раді зібралися негідники, паскудники і мерзотники. Якби це було не так то ніколи в житті нам би не довелося читати про країну з найкращим у світі чорноземом, з неймовірно працьовитим і терплячим народом, такі сова :

"Украина останется в пятерке самых "несчастных" экономик мира - Bloomberg. Украина может несколько улучшить свои позиции в Индексе несчастья, который составляет Bloomberg на основании данных из 63 стран о безработице и инфляции, но пока останется в топ-5 «самых несчастных» экономик мира.
Второй год подряд самой бедной экономикой мира будет Венесуэла.
Таковы данные прогнозного рейтинга, составленного агентством на 2016 год".

Ці мерзотники після розвалу Радянського Союзу, в тойчас коли основна маса народу дбала про землю, вирощувала зернові, овочі, фрукти, дбала про худобу, щоб придбати м'ясо, працювала на заводах і фабриках та в різних інших галузях господарства, - займалися відвертим розкраданням держави. Вкрали все, що можна було вкрасти.

Як відомо, гроші - то великі можливості. Тож наші мерзотники скористалися тими можливостями сповна.

Щоб уникнути покарання за свої діяння, вони знайшли продажніх суддів, і створили в країні суди, які ніколи їх не засудять. За допомогою тих таки грошей, вони, мало того що лишилися не покараними, та ще і позалазили на керівні посади всіх рівнів.

Здавалося б, - у людей є все. Всього, хай і злочинним хляхом, але досягли у своїй дежаві. Від покарання перестрахувалися. Ну то інвестуйте награбовані кошти у свою ж державу, і хай вони працюють на її процвітання !!!

Так ні ! Залізши у Раду, вони виписують закони так, щоб можна було продовжувати грабувати і далі, а щоб зберегти своє награбоване, вони виводять гроші в чужі держави, зміцьнюючи тим самим чужу економіку.

Якщо ж ви вже позалазили в законотворчий орган держави, уникнувши покарання, то виписуйте ж закони так, щоб ті гроші не можливо було втратити в нашій країні, щоб не було потреби ховати їх у чужих. Зробіть державу процвітаючою, придатною для життя будьякої людини, і люди плюнуть на ваші попередні гріхи. Але мерзотники залишаються мерзотниками.

В Україні народ дуже терплячий, але якщо його так настирливо випробовувати, то терпінню таки прийде кінеь.

УКРАЇНЦІ! ТО Ж СКІЛЬКИ ЩЕ БУДЕМО ТЕРПІТИ ???

https://olga-den-f.dreamwidth.org/74242.html

Tags: про Українців
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments