olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Новий Рік за місячним календарем - рік Вогняної Мавпи

*
Сьогодні о 16 годині 40 хвилин починається Новий Рік за місячним каледарем.Всі рекомендації для першої доби за місячним календарем мають особливу силу. ( читати тут ... )

Перша місячна доба нового року триватиме з 16:40 8 лютого по 7:34 9 лютого. Складайте плани, загадуйте бажання - дуже велика імовірність що вони збудуться !

Трішки особливостей святкування Нового Року у Китаї :

До святкового столу обов'язково ліплять безліч маленьких пельменів і подають традиційну страву "лабадьджоу", яке схоже на кашу і містить насіння священного лотоса. Вечеря готується заздалегідь, оскільки кілька годин перед настанням свята китайці нічого не ріжуть – ножем можна "відрізати" благополуччя й удачу. На столі неодмінно присутні страви з курятини, різноманітними способами приготовлена риба і соєвий сир.

На одвірок китайці розвішують 5 паперових смуг, кожна з яких має значення: вони ваблять до будинку удачу, шану, багатство, довголіття і радість. До свята китайці ретельно прибирають житло, а потім ховають предмети побуту, пов'язані з прибиранням. Робиться це не тільки для того, щоб у будинку було чисто, але і для залучення добрих богів. Крім того, в кінці застілля діти отримують в подарунок червоні паперові конвертики з грошима.

Щоб будинок був весь рік повною чашею, китайці накривають щедрий стіл, за яким передбачені місця і для тих членів сім'ї, яких немає на святкуванні. Традиційної для нас ялинки в Китаї немає, але існує інша традиція – встановлювати Дерево Світла, яке наряджають з допомогою квітів, маленьких китайських ліхтариків і різнокольорових гірлянд з електричних лампочок.

К.н.р.

Мандарини у Китайський Новий рік символізують багатство

Традиція дарувати монетки йде корінням глибоко в минуле, коли на удачу підносили пов'язані разом сто монет, бажаючи дожити до столітнього ювілею. Якщо ж в будинок приходять гості, вони обов'язково приносять з собою два плода мандаринового дерева, а господарі підносять їм два інших мандарина у відповідь. Такий звичай пояснюється звучанням словосполучення «два мандарина» – точно так само звучить слово «золото» чи «багатство». Парні подарунки взагалі традиційні для Китаю, так як ототожнюються з гармонією в сім'ї.

Tags: Новий рік 2016
Subscribe

Posts from This Journal “Новий рік 2016” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments