olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Богатирьова стала Лактіоновою, Присяжнюк — законослухняний громадянин Європи.

( оновлено )

Не дивлячись на те, що вожак регіоналів Янукович говорив що "нам у Європу ще рано", яскраві представники цієї партії - колишній міністр охорони здоров'я Раїса Богатирьова та екс-міністр енергетики Едуард Ставицький таки чкурнули у Європу.

Не прислухаючись до свого вожака вони зробили собі "європейське" громадянство. Для цього вони, як достатньо розумні люди, вчинили дуже мудро : вони змінили свої прізвища.

Тепер екс-регіоналка Богатирьова - типова європейка на прізвище Лактионова, і темне українське минуле їй на заваді не стало.

Змінивши прізвище, корупціонер Ставицький став паном Розенбергом.

Унікальним в питанні глибокого укорінення в новому суспільстві за кордоном виявився випадок Ставицького, який так міцно утвердився на землі обітованій, що ні Міністерство внутрішніх справ Ізраїлю, ні навіть рідне українське МВС не змогли розпізнати в ньому втікача-чиновника Януковича.

Мало того, ізраїльське громадянство купував Ставицький, а постраждали "продавці".

Одним з перших на те, що відбувається відреагувало видання The Times Ізраїлю, яке опублікувало інформацію про те, що Едуард Ставицький отримав піврічну візу, підкупивши чиновників ізраїльського МВС. В результаті, вибухнув справжній корупційний скандал. І екс-заступник Міністра внутрішніх справ Ізраїлю Фаїна Кіршенбаум була змушена заявити не тільки про свію відставку, але і про припинення своєї політичної діяльності.

У той же час в МВС України безкарність Ставицького нікого не вразила, і, як і слід було того очікувати, у відставку ніхто з українських правоохоронців не пішов. Замість цього, поки всі в Україні мовчки стежать за життям втікача-міністра за кордоном і запевняють, що встановити його місцезнаходження - це щось з розряду "місія нездійснена", в Єрусалимі в Храмі Гробу Господнього Едуард Розенберг з благоговінням чекає сходження Благодатного вогню.

Непогано в Європі влаштувався ще один втікач-чиновник, новоспечений громадянин однієї з європейських країн - екс-міністр аграрної політики Микола Присяжнюк, як відомо, годував благами української землі та агропромислового комплексу всю "сім'ю" Януковича.

Більш того, згідно з інформацією, отриманою від джерела в Генеральній прокуратурі, всі кримінальні справи, відкриті проти колишнього чиновника в Україні, раптом самі по собі закрилися. Чому так сталося - невідомо. Про те, яким чином в Україні у нього все ще залишився працюючий його бізнес, знає, напевно, тільки він сам.

Примітно, що спосіб життя Присяжнюка в Європі перевершує благоустрій за кордоном всіх вищеперелічених екс-чиновників.

Фотографії дорогого особняка Миколи Присяжнюка в одному з елітних районів європейського міста в Європі.

особняк


ос.1

Судячи з масштабів споруди, після довгих років жирування за рахунок українців до скромного способу життя політик не звик і виробляти подібні звички найближчим часом не має наміру.

У будь-якому випадку хвилюватися з цього приводу йому не доводиться: тепер Присяжнюк - повноцінний європеєць, який, до того ж, продовжує отримувати чималий прибуток від свого бізнесу в Україні.

Що тут ще додати: представники влади режиму Віктора Федоровича просто не можуть дозволити собі жити за кордоном гірше, ніж на рідній українській землі. Така вже звичка.

Трохи не пощастило лише Курченко.

Те, що фінансист "сім'ї" Януковича - далеко відома особистість, як раз і зіграло з ним злий жарт у всіх його багаторазових спробах домогтися жаданого громадянства хоч якоїсь держави: починаючи від Сербії і закінчуючи Молдовою.

За отримання сербського громадянства Курченко грошей не пошкодував, виклавши, не торгуючись, 10 млн євро.

Але тут виявилося, що навіть за таку суму відкриваються далеко не всі двері. Головною перешкодою на шляху до персональної євроінтеграції Курченко стала якраз його прославлена ​​репутація. Саме журналісти перегородили йому шлях до отримання новенького паспорта, безповоротно зірвавши угоду. Хай там як, але Сербія - це вже частина реальної Європи, де подібного роду скандали, хай навіть за чималі гроші, нікому не потрібні.

Довго не думаючи, Курченко вибрав собі варіант простіше - Молдову. Але і тут йому і його награбованим фінансам ніхто не зрадів.

Ось і вийшло, що відрікшись від України Сергій Курченко, як неприкаяний, все так же продовжує відчайдушно стукати в усі закриті двері в надії, що хоч хтось таки їх відкриє.

За матеріалами Ігора Науменко.

Tags: п-ка : МАЄТКИ ДЕПУТАТІВ, хто є хто
Subscribe

Posts from This Journal “п-ка : МАЄТКИ ДЕПУТАТІВ” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments