olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Невтішні новини з Донбасу.

*
Місцеві жителі відзначають дуже гучні вибухи, які по звуку нагадують Гради. На західному кордоні Донецька перестрілка триває більше ніж півгодини, а в хід йдуть великокаліберні кулемети і артилерія.

- Все відбувається в районі Мар'їнки. Спершу часто стріляли з кулеметів, а потім почалися потужні залпи. З закритими вікнами дуже добре чутно, будинок тремтить. Часто бувають серії дрібних вибухів, схоже на розриви Граду, тільки набагато слабкіше, - розповіла місцева мешканка Вікторія.

Також жителі сусідньої Мар'їнки відзначають надзвичайну активність військових дій на кордоні з Донецьком.

- У тій стороні рідко коли буває тихо. Хоча, автоматні черги для всіх вже стали звичними. А ось так як сьогодні - досить рідко. Чути вибухи, далекі залпи і часта стрілянина, - розповів житель Мар'їнки.

Постіцно дістається Зайцевому, Комінтернвому, Красногорівці і багатьом іншим селам ... бойовики знищують українські села.

А чому саме села ? Та тому, що саме в селах найбільше україномовного населення, саме в селах, збереглися залишки українсьної культури, украаїнських традицій. Не дивлячись на "особливість" Донбасу там до наших днів багато місцевих жителів поважають українські церковні свята, які сягають своїм корінням у часи язичництва. Це підтверджено етнографами, які вивчали ті місця майже перед самим початком бойових дій два роки тому.

Бойовики може того і не знають, вони просто відпрацьовують свої гроші, але їхні куратори, які дають їм команди на обстріли, це прекрасно знпають. Вони діють за старою традицією НКВДістів - ті свого також в першу чергу знищували українські села - колиску української культури.

Tags: БЛОКНОТ, про Донбас
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Невідкладна робота на завтра.

  * © Щойно ми з Мурзею спіймали мишу. В хаті (!) під столом. З одного боку Мурзя, з іншого я з бухобійкою, миші діватись було нікуди. Завтра будемо…

 • © Вітаю зі святами, чотирма у один день !

  * 14 жовтня Україна відзначає одразу чотири славетних свята – День Покрови Пресвятої Богородиці, День захисників та захисниць України, День…

 • © Для покращення зору.

  * © Почався горобиновий сезон. Раніше я думала що горобина їстівна лише для птахів, але згодом з'ясувалося що горобина їстівна і для людей і навіть…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment