olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Чому кицьки люблять спати на своїх господарях.

*
Всі ми знаємо, що кішки люблять спати на своїх господарях, особливо на їхніх ногах, животі або голові. У народі побутує думка, що, коли кішка лежить на який-небудь частини тіла людини, то тим самим лікує його. Хоча деякі люди не люблять, коли їхні вихованці вкладаються на них і зганяють їх.

мур2

Британські вчені зовсім недавно провели дослідження, і виявили три теорії, які пояснюють, чому наші чотирилапі хвостаті друзі так люблять спати на своїх власниках.

Теорія перша: температурно-енергетично-цілюща :

Середня температура кішки вище, ніж у людини, і становить приблизно 38,6 ° C. У зв'язку з цим їй потрібно набагато більше тепла, щоб зігрітися. Саме тому наші вусаті вихованці так люблять дрімати на сонячному підвіконні, батареї або біля обігрівачів.

За словами вчених, наше тіло також виділяє багато тепла, особливо голова і кінцівки, тому вони так подобаються кішкам. З цим пов'язано і повір'я, що вони лікують хворі місця. Адже коли у людини щось болить - в цьому місці у неї підвищується температура. Ось чому кішок так і тягне влаштуватися на цьому місці.

Додамо, що вже є термін, який означає лікування кішками - фелінотерапія. Тварині досить провести з вами час, щоб ви відчули себе краще.

мур3

Теорія друга: ароматна

Кішки дуже люблять запах волосся свого господаря. Їм подобається лизати його, особливо, коли їхніх власник - жінка. Адже представниці прекрасної статі так люблять різні шампуні, бальзами та креми, а їхні вихованці цим розмаїття ароматів просто насолоджуються.

Варто відзначити, що потрібно відучувати кішок від лизання волосся. Тому що тим самим вони можуть занести в свій організм шкідливі речовини, які завдадуть істотної шкоди їхньому здоров'ю.

мур1

Теорія третя: сентиментальна

Частина вчених також висловила думку, що коти і кішки дуже люблять комфорт і спокій. Все це відчути вони, звичайно ж, можуть біля господаря. Тому їх так і тягне скласти вам компанію і помурчати у вас на грудях.

Як би там не було, але можна сказати з упевненістю, що коли ваш улюблений вихованець поруч з вами - це заспокоює і піднімає настрій. Так, іноді доводиться сидіти кілька годин не рухаючись, щоб не потривожити сон вусатої королеви, але зігнати її немає ніякого божання. А якщо хочеться відпочити самому, то завжди можна організувати для своєї кішки окреме місце, де вона буде з задоволенням проводити час.

мур

Tags: КОТИ.
Subscribe

Posts from This Journal “КОТИ.” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments