olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Як волоський горіх впливає на організм людини

*
Всього дві порції волоських горіхів в день знижують і стабілізують рівень цукру в крові у людей, які страждають від цукрового діабету другого типу. До таких висновків вчені з лікарні Святого Майкла (Торонто, Канада) дійшли після аналізу даних 12 клінічних випробувань. При цьому найбільш позитивний ефект в даному плані надають лісові горіхи, волоські горіхи і кешью, а ось арахіс потрібно виключити.

У дослідженні взяли участь чотириста п'ятдесят чоловік. Тести показали, що при щоденному вживанні горіхів покращилися показники двох ключових маркерів цукру в крові.

Один з тестів, HbA1c, визначав рівень цукру в крові, а інший тeст, вимірював рівень глюкози натщесерце, оцінював рівень цукру в крові після того, як пацієнти не їли протягом восьми годин.

Одна порція горіхів визначена дієтологами як тридцять грамів або чверть чашки. Учасники клінічних випробувань з'їдали в середньому п'ятдесят шість грамів горіхів в день.

Експерти кажуть, що горіхи - відмінний спосіб підтримувати здоровий рівень цукру в крові в контeксті структури правильного харчування. Незважаючи на велику кількість калорій в горіхах, вони є здоровою закускою, і люди при їх вживанні не набирають вагу.

Tags: Корисні властивості їжі
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Пилова буря.

  * © Вчора (12 квітня) у нас була пилова буря. Світа Божого не видно було за пилюкою. Поля пересохші і сильний вітер змітав верхній шар ґрунту і…

 • © То пережитки давнини ...

  * Тарас Шевченко : - Село! І серце одпочине: Село у нашій Україні — Неначе писанка, село. Зеленим гаєм поросло. Цвітуть сади, біліють хати, А на горі…

 • © Проліски.

  * © Цвітіння триває. ;) Фото: olga_den_f Фото: olga_den_f

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments