olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Чому шкідливо стригти волосся.

*
волосся

Наша культура змушує людей вірити, ніби зачіска - це тільки питання моди і особистих переваг. Її вибір - стандартна косметична проблема. Але взагалі-то, це дуже обмежений погляд на речі.

На початку дев'яностих американка Саллі була одружена з ліцензованим психологом, який працював в госпіталі VA Medical. Його клієнти були ветеранами, які приїхали з зон бойових дій. Ці люди вперше в житті зіткнулися з посттравматичним стресовим розладом. Більшість з них служили у В'єтнамі.

Саллі розповідає: «Я добре пам'ятаю той вечір, коли чоловік повернувся додому з роботи з великою і товстою текою в руках. У ній були сотні сторінок з результатами досліджень, проведених на замовлення уряду. Він був в шоці від того, що читав. В кінцевому підсумку це повністю змінило наше життя.

Мій чоловік, який все своє життя був консерватором, відростив волосся і бороду. І більше ніколи не ходив в перукарню! Більше того, співробітники центру В.А. Медицина, де він працював, зробили те саме. А це дуже і дуже консервативні люди. Коли я сама прочитала ці документи, то зрозуміла, чому ».

Під час війни у ​​В'єтнамі співробітники американських «спеціальних сил» з числа військових прочісували разом з вченими американські індіанські резервації. Вони шукали талановитих розвідників, міцних молодих чоловіків, які вміють рухатися крадькома по пересіченій місцевості.

Особливий акцент робився на чоловіків, які вважалися в племені володарями надприродних здібностей розвідника. Йшов ретельний відбір, документи всіх майбутніх солдатів переписували і зберігали. Експерти вибирали найкращих.

Потім з них робили новобранців спецназу. Зрозуміло, всім голили голови. А далі сталося щось по-справжньому дивовижне. Хоч би якими були таланти і навички індіанців в минулому, все це зникало, коли вони потрапили на фронт. Вони не виправдали очікувань.

Уряд вирішив, що потрібно знайти причину. І витратив на відповідні дослідження десятки мільйонів доларів. Дані послідовно доводили, що причина - у військовій стрижці. Індіанці втрачали свої супер-таланти з волоссям! Всі вони самі, до речі, скаржилися, що втратили доступ до свого «шостого почуття», і що їх «інтуїції» більше немає.

Вчені прийшли до висновку, що саме волосся зберігає ці «тонкі» відчуття і дає доступ до екстрасенсорної інформації.

Секретний дослідний центр при Пентагоні став знаходити інших індіанських «провідників» і випробовувати їх по повній програмі. Всі здавали набір спеціальних тестів. А потім усім робили стрижку все коротшу і коротшу - поетапно.

Виявилося, що разом з волоссям індіанці втрачають свій «особливий зв'язок» зі світом.

Ті, хто на «відмінно» здавав тести з усім своїм волоссям, не могли отримати навіть «задовільно» після того, як їм голили голову.

Потім свою гіпотезу дослідники стали перевіряти на «звичайних» американцях, нащадках європейців.

Ось приклад такого тесту:

Новобранець спить в лісі. Озброєний «ворог» наближається до нього. Чи зможе він вчасно прокинутися?

Результати тестів показали, що «волохаті» люди пробуджуються швидко - і вже з сильним почуттям небезпеки всередині. Вони знають, що ворог близько, задовго до того, як могли б його побачити чи почути.

У власників коротких військових стрижок такої можливості немає: вони легко дають себе вбити.

Більше того, якщо того, хто впорався з тестом на чуйність сну, збрити волосся, то він перетвориться на звичайного «безтурботного» солдата.

За результатами своєї експертизи вчені порадили військовим звільнити солдатів-індіанців від необхідності військової стрижки. Ті раді пішли, але вважали за краще, щоб громадськість про ці експерименти нічого не знала.

Тіло ссавців еволюціонувало мільйони років. Навички виживання, якими володіють люди, іноді здаються майже надприродними. Наука постійно знаходить все нові і нові підтвердження дивовижних здібностей людини і тварин в тому, що стосується виживання. У роботі по «скануванню» навколишнього простору на предмет потенційних загроз беруть участь чи не всі клітини тіла.

Еволюція зробила їх «щупальцями» або «антенами», які отримують безліч інформації з навколишнього простору і в разі необхідності транслюють її в стовбур головного мозку. Там інформація вже стає предметом роботи лімбічної системи і кори головного мозку.

Довге волосся і чоловіків, і жінок забезпечують їм широку інформаційну магістраль із зовнішнім світом. Підтвердження цього факту з'явилися навіть в науковій літературі.

Коли ви рятуєтеся від свого довгого волосся, тому що вам з ними «незручно», то позбавляєте себе можливості більш тісного зв'язку з навколишнім середовищем. Ви в буквальному сенсі втрачаєте зв'язок зі світом.

Деякі вчені навіть припускають, що звичка стригти волосся стала причиною всіх бід у нашій спільній екосистемі. Це стало фактором, який сприяє зростанню відчуження між людьми та сексуальної незадоволеності.

Tags: Про здібності людини
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Дачний сезон добігає кінця.

  * © Вчора дув вітрюганище, просто скажений. Обірвав, обтрусив на деревах все листя. Скинув на землю всю осінню красу, дерева стоять голі. А сьогодні…

 • © Чудовий осінній день.

  * © Сьогодні був чудовий осінній день. Ясний і без вітру. Пройлася ще раз нашим лісостепом, поки листя ще не опало. Назбирала трохи шипшини дпя чаю.…

 • Волинська Трагедія 1943-1944. Хто винен? (+ВІДЕО)

  * HIMMLERSTADT - це маленька частина великого генерального плану Generalplan OST. Чули про таке ? Отож ... Тоді варто переглянути ВІДЕО. Воно…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments