olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

«Об’єднання «Самопоміч» ухвалила резолюцію щодо змін до Конституції

*
На позачерговому з’їзді партії «Об’єднання «Самопоміч», який відбувся 13 лютого у Харкові, були ухвалені дві резолюції: щодо формування принципів змін до Основного закону України.

“Конституція України потребує змін. Однак ініційовані сьогодні Президентом України зміни до Конституції не є продуктом Українського народу і не відповідають інтересам української держави. Такі зміни під гаслом децентралізації дискредитують саму ідею місцевого самоврядування. А особливий статус територій Донбасу, які перебувають під фактичною окупацією Росії, загрожують подальшому існуванню України як держави”, – йдеться у документі.

У резолюції запропоновані основні засади, на яких має базуватися оновлена Конституція, а саме: “Парламент мають формувати правдиві українські, а не олігархічні політичні партії, з прозорим фінансуванням; вибори до парламенту мають відбуватися за пропорційною системою на основі відкритих списків; повнота виконавчої влади має належати уряду, підконтрольному парламенту; основою місцевого самоврядування мають бути сильні і фінансово спроможні громади; судову владу має здійснювати оновлений і незалежний від політичного впливу суддівський корпус”.

Окрім того, делегати партійного з’їзду звернулася до парламентської фракції “Об’єднання Самопоміч” з вимогою ініціювати розслідування обставин, які спричинили анексію Криму, окупацію частини Донбасу, воєнну трагедії під Ілловайськом та воєнну поразку під Дебальцевим, а також укладення Мінських домовленостей.

Tags: Зміни до конституціі
Subscribe

Posts from This Journal “Зміни до конституціі” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments