olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

А по пенсії - в Україну? У "ДНР" зізналися в любові до окупантів (фотофакт)

*
За що гинули наші хлопці ? Після всих подій ці ідіоти в окупованому місті Макіївка Донецької області, влаштували флешмоб в День Валентина. Замість любові один до одного вони показали, свою любов до "ДНР".

Та відрізати його той, скомуніздений шматок Донбасу від України, як шматок заражений гангреною. Для чого нам таке трястя ? Якщо приєднати його до України то оті нелюди будуть як черви точити країну з середини.

Я вже писала, і повторю ще раз, що від них треба відгородитися стіною ткою як Китайська. А розмови про Особливий статус в даних обставинах - це взагалі ЗЛОЧИН ПРОТИ ДЕРЖАВИ УКРАЇНИ.

За розповідями жителів тих країв, всі пенсіонери отримують пенсію в рублях і вчасно. І не дивлячись на те вимагають пенсії ще і від України. Вони вважають себе великими цабе, і впевнені що всі перед ними зобов'язані. Навіщо нам таке ярмо ?

І найголовніше і найстрашніше це те, що вони продовжують готуватися до війни. Блогер val000 написав у своему пості "Новости от моих друзей и родственников в ЛНР" таке : ( пишу дослівно мовою оригіналу ) " Из России продолжает поступать вооружение, боеприпасы и техника. Три дня назад ночью шли танки (на это время связь в округе отключается). Последние три дня идут, в основном, "Уралы", каждый второй из которых с людьми (как на подбор "пацаны лет 20-ти"; форма без опознавательных знаков). Предположительно, ими на фронте временно подменяют гриппующих фронтовиков".


днр

https://olga-den-f.dreamwidth.org/75342.html

Tags: про Особливий статус Донбасу, стіна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments