olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Росія не буде повертати Україні контроль над кордоном на окупованому Донбасі, - МЗС РФ

*
Ці потвори ще не навоювалися, ім ще мало крові і руйнувань. Кремль продовжує своє намагання зламати Україну через коліно.

Росія і далі трактує Мінські домовленості так, як вигідно Кремлеві.

Росія не має наміру повертати Україні контроль над кордоном на окупованих територіях Донецької та Луганської областей. Про це в інтерв'ю журналу Профіль сказав статс-секретар-заступник міністра закордонних справ Росії Григорій Карасін, передають Патріоти України.

Зокрема, відповідаючи на питання, чи відповідає дійсності інформація, що Росія нібито готова повернути Україні контроль за прилеглою до російської території ділянкою кордону на Донбасі, але за умови, що прикордонники набиратимуться з місцевого населення, Карасін сказав: "Ця інформація дійсності не відповідає".

За його словами, в Мінських домовленостях "чітко зафіксовано", що "відновлення українського контролю над відповідною ділянкою українсько-російського кордону може статися тільки після завершення всеосяжного врегулювання кризи".

При цьому, заявив Карасін, відновлення контролю України "обумовлено необхідністю узгодження деталей з представниками Донецька і Луганська в рамках Контактної групи всіх заходів, передбачених Законом "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей".

"Твердо стояли і будемо стояти на необхідності неухильного виконання цієї вимоги і затвердженої в Мінську послідовності", - підкреслив Карасін.

Tags: докази присутності Росії
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments