olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Всього 50 км на схід: Арестович назвав ключ від війни на Донбасі.

*
Українській армії досить просунутися на 50 кілометрів углиб окупованої території Донбасу, щоб "республіки" втратили будь-який сенс. Таку думку висловив військовий аналітик Олексій Арестович.

Як нагадав експерт, вся окупована територія "глибиною максимум 150 кілометрів". Таким чином, "якщо ми пересуваємо лінію протистояння на 50 кілометрів на схід, то "ЛНР" і "ДНР" втрачають сенс, тому що вся територія, яка у них залишиться, буде під вогневим контролем української армії. Наша артилерія прострілює практично все, що там є. А жити під постійним вогневим контролем ворога - економічно неспроможно, соціально неспроможно".

У цьому контексті Арестович зауважив: активність терористів в околицях Донецька пов'язана з тим, що українські позиції розташовані дуже близько до "столиці молодої республіки" - "приблизно на тій самій відстані, що і Бровари від Києва".

"По суті, нам треба взяти Горлівку, і у них дуже сильно зіпсуються справи. Горлівка - ключ до всього фронту. Вона розділяє "ДНР" та "ЛНР", як і Дебальцеве, вона виходить на перехрестя доріг - з Донецька до Луганська, з Харкова - в Ростов", - пояснив Арестович. "Той самий трюк вони весь час намагаються зробити з нами", - розповів експерт.

"Якби ми взяли Горлівку, то цього б дуже сильно вистачило, щоб суттєво посилити нашу позицію. А далі й торгуватися можна по-іншому - з позиції сили", - додав він.

Таким чином, "є військове рішення, було б бажання. Як я розумію, в українського керівництва такого бажання немає", - зауважив він. Водночас експерт не виключає, що на позицію українського керівництва можуть вплинути переговори з прем'єр-міністром Туреччини, який перебуває у Києві.

Tags: про війну
Subscribe

Posts from This Journal “про війну” Tag

 • Для тих, хто хоче знати правду про війну на Донбасі.

  ^ - Що таке розведення ? - Це збільшення сірої зони, яку ми зменшували всі ці роки, всіма правдами і неправдами. Тобто ми її згризали, прокопувалися…

 • Перемогти велику акулу

  * Океан, то велика стихія. Стихія наповнена життям. Жителів дуже багато. І кожен бажає самоствердитися. І методи досягнення бажання далеко не…

 • © Як має закінчитися війна ?

  * © Більшість людей кажуть, що війна має закінчитися перемогою. В ідеалі так. Але, для того щоб була перемога, треба ідти в наступ і виганяти всю…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments