olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Тут у давнину з'явився наш Харків

© Вчора була у центрі міста, у сквері «Стрілка». Сквер має таку назву тому що розташований у місці де сходяться дві ріки Харків і Лопань. Історики вважають, що саме зі скверу "Стрілка", і почалося наше місто. Засновники Харкова – українські козаки, що втекли від польського гніту, – звели тут невелику фортецю для захисту від кочівників і поступово почали забудовувати місто. Спочатку місто було повністю дерев'яним.

У цьому сквері, ніби-то на місці заснуваня Харкова, стоїть пам'ятник Святому апостолові Андрію Первозванному. Постамент пам'ятника зображений у вигляді природної скелі, з якої спускається Андрій Первозванний.

Фото242
Фото: olga_den_f

З одного боку сквер обрамлений самою річкою Лопань, вздовж річки можна пройтись гарно оздобленою набережною, а ось цим підвісним пішохідним Маріїнським містком, можна перейти на протилежний берег.

Фото245
Фото: olga_den_f

Фото246
Фото: olga_den_f

Це сама на бережна :

Фото247
Фото: olga_den_f

Фото248
Фото: olga_den_f

Фото252
Фото: olga_den_f

https://olga-den-f.dreamwidth.org/30647.html
Tags: Фотопрогулянки., ХАРКІВ.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 12 comments

Recent Posts from This Journal