olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

В Одесі дехто "стане на вуха"

Про цю новину вчора говорили всі засоби СМІ :

Міша всеж-таки дотиснув Петю і звільнив Крука.

Нетонучий Крук втоп - Саакашвілі "вибив" таки папірець, у котрому чітко написано про звільнення начальника порту Юрія Крука. Котрого на мсці не виявилось - захворів. Як сказав Саакашвілі - "політичним грипом".

Неодноразово писав про сімейство Круків - прибрати їх із порту намагались ще при Кучмі, але вони вдало мігрували по всіх партіях (от ЗаЄДУ и ПЗУ до БЮТ и ПР), ділячись з керівництвом держави хабарями.

Думаю, що банда Круків (а це реально ОЗУ) підключить усі свої можливості. Аж до... Ну і забастовки не виключені - профсоюзи місцеві підгодовані. Не здивуюсь, якщо сьогодні вже й почнуть.

Можна до Міші по-різному ставитися, але те, що він робить все швидкоо, а не розхитуючись місяцями, - це факт. Вчора пообіцяв - сьогодні зробив. А наші-то, "слуги народу" обіцяють-обіцяють - та частіше зовсім не роблять...
/ v_n_zb , переклад olga_den_f /
Tags: Новини.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments