olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Манифест Руху за суверенний розвиток

*
В рамках подготовки к Учредительной конференции создаваемого Руха выкладываю проект Манифеста - для обсуждения и продвижения.

Проект : МАНІФЕСТ РУХУ ЗА СУВЕРЕННИЙ РОЗВИТОК

Цей Маніфест звертається до гідності кожного громадянина задля об’єднання всіх, хто готовий діяти і творити за наказом сумління і на благо України.

Ідея Руху за Суверенний Розвиток полягає у здобутті Україною самостійності у внутрішній політиці і суверенності у зовнішніх стосунках, в утвердженні людини у суспільстві, суспільства — в державі, держави — у світі.

Національний розвиток нашої держави розуміємо:

У внутрішній політиці – конституційне утвердження вільного розвитку людини. Усвідомлення відповідальності за формування суспільства і держави, що має стати зразком політичної спільноти майбутнього.

У зовнішній політиці – набуття Україною геополітичної суб’єктності, сутність якої полягає у трансконтинентальній медіаторній ролі між західним та східним напрямами розвитку цивілізацій.

Місія України – внесення нових цінностей у сучасний світ та їх утвердження в реальній державній практиці.

Втіленням цих ідей має стати широкий громадський Рух за Суверенний Розвиток, що об’єднає політично активних громадян на основі цінностей новітньої трансформації суспільства, підґрунтя для яких заклала Революція Гідності:

Libertas, Fides, Jus — Свобода, Довіра, Право.

Головні регуляторні принципи Руху полягають у необхідному дотриманні правил, які забезпечують реалізацію основної ідеї. Її досягнення можливе лише за умови узгодженої спільної дії. Іншої дороги до примноження добра своєї держави та її громадян для нашого Руху немає.

Втілення цих принципів у реальне життя потребує неухильного дотримання морального закону, який вимагає:

Думай і дій так, аби твої вчинки були нормою гідності для всіх і для тебе.

Підтримка цього Маніфесту засвідчує приєднання до Руху і поширення його ідей в ім’я Суверенітету і Розвитку України.

Олександр Кочетков.

Tags: Новий суспільний договір
Subscribe

Posts from This Journal “Новий суспільний договір” Tag

promo olga_den_f март 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments