olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Про візит глав французького і німецького МЗС Жан-Марка Еро і Франк-Вальтер Штайнмайєра.

*
Міністри закордонних справ Франції і Німеччини, які побули в української столиці, виступили зі спільною статтею, що відбиває їхнє уявлення про подальший шлях розвитку нашої країни та її співпраці з Європейським союзом.

Висновок, який роблять глави зовнішньополітичних відомств, - вирок українському популізму, якими б масками цей популізм не прикривався. Міністри нагадують, що шлях модернізації держави і суспільства - це довгий шлях. І нагадують про необхідність консолідації на цьому шляху. "Діяти спільно" - ось європейський рецепт для України. І це не просто рецепт - це умова виділення подальшої фінансової допомоги. Це передумова для інтересу інвесторів. Це умова європейської інтеграції нашої країни.

Глави МЗС «нормандської четвірки» наполягають на проведенні виборів на Донбасі.

Глави французького і німецького МЗС Жан-Марк Еро і Франк-Вальтер Штайнмайєр вважають вибори на Донбасі ключовим питанням у порядку найближчого майбутнього України.

«Ситуація з безпекою не може бути виправданням того, щоб ми припинили рухатися в напрямку закону про вибори», — наголосив Штайнмайєр.

Водночас, судячи із заяв європейських міністрів, питання про конституційно затверджений «особливий статус Донбасу» не є ключовим на цей момент.

«Конституційні зміни — це частина Мінських домовленостей, але їхня логіка полягає в тому, щоб показати жителям Донбасу, що саме вони визначають, що і як робити на Донбасі. Але конституційні зміни не мають легітимізувати тих, хто нині перебуває при владі на Донбасі», — наголосив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

Tags: п : ЄС ; США ; НАТО ; ООН ; ОБСЕ
Subscribe

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments