olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Декілька слів з приводу оприлюдненої стенограми РНБО від 28 лютого 2014 року.

*
© На РНБО були присутні крім Турчинова: прем'єр Яценюк, міністр оборони Тенюх, голова СБУ- Наливайченко, Міністр МВС-Аваков, Міністр закордонних справ Дещиця, Глава АП Сенченко, генпрокурор Махніцький, віцепрем'єр Ярема, голова НБУ Кубів, Глава зовнішньої розвідки Гвоздь, голова Партії Батьківщіна - Тимошенко.

Чому саме зараз опублікували цей документ невідомо, але те, що саме Тимошенко винна в тому, що не захищали Крим - це просто нісенітниця. Його здали зовсім не тому, що Тимошенко загіпнотизувала учасників засідання, своєю емоційною промовою про голубів миру.

Крим насправді здали через те, що ніхто з присутніх не став брати відповідальність за військову операцію по захисту півострова. Ці люди просто злякалися, адже на той час було навіть страшно уявити собі постріли в людей, які довгий час вважалися братнім народом, і яких важко було уявити ворогами та ще й окупантами.

А емоційні промови пані Юлії, при бажанні були б з легкістю проігноровані, точнісінько так, як ігноруються, наприклад, її достатньо емоційні заклики перерахувати ціни на газ для населення. Тим більше, що заклики перерахувати тарифи, ігноруються навіть не дивлячись на те, що вони мають підтримку всього населення України, яке не взмозі їх оплатити .

Тепер ми вже маємо те, що маємо, і зараз нашим політикам треба вже не шукати винних, а більше не повторювати тих помилок які були допущені тоді, а саме - не боятися брати на сбе відповідальність, якщо вже вони пішли у політіку на такі відповідальні посади. Адже вони за ці посади боролися за власним бажанням, ніхто їх до цього не примушував.

Зараз дуже гостро стоїть питання віборів нв Донбасі. Представники країн ЄС тинуть, тому що їм потрібна стабільність і якнайшвидше, і їм не важливо що буде з нашою країною. Так от, в цій ситуації нашим політикам знову треба брати на себе відповідальність, а саме : треба вислухати пропозиції представників будьяких держав, а діяти виключно так, як це вигідно для нашої держави. А народ, який обирав собі керманичів - має повне право вимагати діяти в інтересах держави.©

https://olga-den-f.dreamwidth.org/76581.html

Tags: БЛОКНОТ, про Крим
Subscribe

Posts from This Journal “про Крим” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments