olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

«Мій тато косить «укропів»,- хвалиться у вінницькій школі 3-класник з Донецька.

*
До переселенців та втікачів із стріляючого Донбасу вінничани ставляться по-різному, але переважно жаліють та допомагають чим можуть.

Тому 8-річного Дениса і його маму Олю (імена змінені з етичних міркувань) прийняли у Вінниці як рідних, влаштували дитину до однієї із кращих у місті шкіл, навчили української мови, звільнили від внесків до фонду класу та школи...

Але одна-єдина фраза Дені на перерві шокувала його вчителів та відкрила сімейну таємницю. Малий на розповіді однокласників про мужніх героїв АТО і збір коштів на подарунки нашим солдатам раптом похвалився, що його тато крутіший за всіх крутих. І не чекає учнівських посилок із цукерками, печивом та шкарпетками, а в Донецьку весь цей час «косить «укропів!» Тобто воює в рядах ополченців проти української армії, поки його син і дружина перечікують війну в мирній Вінниці...

Після «дивного» виступу мами Дениса на батьківських зборах вчителька вирішила написати їй «В Контакті» кілька повідомлень - і обімліла. На сторінці донеччанки у соцмережі відкрито висять прапори «ДНР-ЛНР», а від коментів на адресу «укрів», «карателів», «бандер» і «парашенків» просто пухнуть вуха і стискаються кулаки.

То кого ми прихистили і обігріли у Вінниці? Кому даємо допомогу, безкоштовні сніданки, пільги та виплати? Як такі мами водять своїх дітей у школи, де вже висять меморіальні дошки на честь загиблих в АТО героїв-вінничан?

Звісно, не можна всіх переселенців оцінювати за одним цим випадком. Бо більшість з них через війну втратили все — квартири, роботу, друзів та рідний український Донбас. І свідомо вибрали Україну, яка готова прийняти, нагодувати і вивчити всіх своїх дітей...

Описаним вище випадком будуть займатись відповідні спецслужби, бо явних чи прихованих «сєпарів» у вінницьких школах ніхто терпіти не буде!

Cергій Годун.

============================================

Харьковчане после того как столкнулись с беженцами из Донбасса (не со всеми, но с большинством) готовы отправить их на Северный полюс , а ещё лучше на Марс.

Представьте такую картину : беженцы из Донбасса поселились в полу-заброшенном пионерском лагере. А харьковчане, местные, по доброте душевной решили им помогать. Принесли еду, посуду, одежду, стройматериалы, и начали помогать приводить в порядок помещение для жилья. А донбасяне им и говорят : " Большое Вам спасибо ! Ведь нам же надо где-то перекантоваться пока наши ополченцы бЕндеровцев перебьют!"
А у харьковчан родственники и знакомые в ВСУ. Так харьковчане забрали всё, что приносили (что осталось) , послали их на х... и ушли. После этого возникла неприязнь.

Tags: про Особливий статус Донбасу
Subscribe

Posts from This Journal “про Особливий статус Донбасу” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments