olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Сьогодні депутат бізнесмен - це правило, депутат політик - це виняток

*
Українська виборча система це невдалий гібрид між політикою та бізнесом.

"Це притулок для олігархічних партій та депутатів, що прийшли захищати та примножувати власний капітал, це постійний конфлікт інтересів між власним карманом та народним добробутом.

Цю гібридну систему відновила влада Януковича для того щоб ми не змогли змінити суспільні та політичні еліти, для того щоб тільки багаті та пихаті змогли бути представлені у владі, а зараз за нею чіпляються політичні корупціонери всіх мастей.

Не змінивши її ми не можемо змінити охорону здоров'я, освіту, оборонну, безпеку, бо корупціонери в цьому не зацікавлені.

Це постійний біг по колу. Або ми її ламаємо, та розриваємо це коло, або ми продовжуємо бігати далі, як Сірко за власним хвостиком.

Дуже хотілось що б про це почали говорити і політики і представники громадянського суспільства у Брюселі", - пише на своїй сторінці в Фейсбук народний депутат Віктор Чумак.

Tags: про Реформи
Subscribe

Posts from This Journal “про Реформи” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments