olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

США планує розмістити у Швеції ракети Patriot

*
ракети

У найближчі два роки у Швеції планується розміщення американських зенітно-ракетних комплексів MIM-104 Patriot. Йдеться про великомасштабні навчання по миттєвому переміщенню з США і розгортання в Швеції сучасних американських систем повітряної оборони.

За словами командувача збройними силами США в Європі Фредріка Бена Ходжес, Швеція таким чином може захистити свій повітряний простір.

В той же час, це стане своєрідним попередженням для Росії про те, що США і НАТО оберігатимуть повітряні кордони країн регіону Балтійського моря.

Зазначимо, що в Швеції був опублікований законопроект, згідно з яким країна зобов'язується надавати свою територію для військових навчань Північноатлантичного альянсу. Якщо закон пройде голосування в Риксдагу, він може вступити в силу вже з 1 липня цього року. >>>

Tags: п : ЄС ; США ; НАТО ; ООН ; ОБСЕ
Subscribe

Posts from This Journal “п : ЄС ; США ; НАТО ; ООН ; ОБСЕ” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments