olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Файне місто чернігів

© Повідомлення Прес-служби УМВС України в Чернігівській області :

"В Чернігові на проспекті Перемоги біля центрального ринку з рейсового мікроавтобуса міліція вилучила пакунок з печатками-двійниками виборчих комісій 205 округу. Близько 13 години до чергової частини надійшло повідомлення від народного депутата України, що в мікроавтобусі, який прибув до Чернігова з Києва, знаходяться копії печаток 205 округу. Нагадаємо, 26 липня відбудуться довибори у Верховну Раду України по 205 округу в Чернігові. На місце події прибула слідчо-оперативна група Чернігівського міського відділу міліції та начальник міськвідділу Антон Шевцов. Експерти вилучили силіконові копії печаток дільничних виборчих комісій та окружної виборчої комісії на довиборах у Верховну Раду України по 205 округу в Чернігові та направили їх на експертизу до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС в Чернігівській області. Триває перевірка".

================================

У нас в країні було два майдани. Один стояв, мерз, проти фальсифікацій, проти брехні. Другий платив життями за Європейський вибір, за очищення влади. А нашим депутатам хоч "коляку на голові теши", це називається помогло як "цюці після дрюці", що правда "дрюці" нашим керманичам так і не дісталося. Народ, звичайно, важко підняти на майдан, та все одно наші обранці його не перестають просити.
Ой, як же просять.

https://olga-den-f.dreamwidth.org/34089.html
Tags: Новини.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments