olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Вчені розгадали формулу кохання

*
Найзагадковіше і прекрасне почуття кохання, як виявилося, можна пояснити на рівні біохімії людини.

"Формулу кохання" намагався обчислити граф Каліостро. Але він розраховував на чужорідних речовинах, тоді як всі потрібні речовини вже є в організмі, йдеться на сайті koxana

Вчені дійшли висновку, що палка або романтична закоханість, яка супроводжується станом ейфорії, схожа на наркотичне сп'яніння. Любов не чує доводів розуму, людина не може нормально їсти і спати, вона не в змозі зосередитися на роботі чи навчанні. Заради цього почуття люди живуть, роблять героїчні вчинки, створюють прекрасні твори мистецтва і вмирають.

Все це робляють гормони, що викликають біохімічні реакції в тілі людини. Закоханий залежить від "коктейлю" речовин, які викидаються організмом.
Перша стадія любові - адреналін і дофамін. Саме вони відповідають за ваші "шаленості". Серце вистрибує з грудей при вигляді коханого - це адреналін. Дофамін не дозволяє вам відступитися і змушує вперто добиватися уваги від коханого. Дія цього гормону подібно до дії кокаїну, ви відчуваєте небувалий приплив сил і прагнення постійно перебувати поруч з коханим.

Ейфорію викликає фенілетиламін. Під його дією проходить стадія гострої закоханості. Тому ви постійно думаєте про об'єкт любові, позбавляєтеся сну й апетиту.
Потім до існуючого "коктейлю" речовин приєднується ендорфін. Це його називають "гормоном щастя". Він знімає больові відчуття і допомагає легше пережити стрес. Закохана людина стає повністю контрольованою своїм власним організмом, який виробляє гормони-наркотики.

Романтична пора любові триває приблизно до трьох років. Найпоширеніший термін - 1,5-2 роки. Щасливі пари переходять в наступну стадію любові - "ендорфінну" прихильність. Потім жіночий гормон окситоцин активно заявляє про себе вимогою продовжити рід. Прогестерон викликає у люблячих людей бажання піклуватися один про одного.

Рожеві окуляри стають абсолютно прозорими через три роки відносин. Це дуже складний період для любові. Пара повинна навчитися жити душа в душу без хімічного "палива" гормонів. Якщо цього не відбувається, це може закінчитися погано. Тому працюйте над тим, щоб завжди підримувати палкий вогонь кохання!

Tags: Зацікавило
Subscribe

Posts from This Journal “Зацікавило” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments