olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

ЧП на 1, 5 000 000 : у Харкові вкрали Леніна.

*
ленін

У Харкові стирили пам'ятник Леніну, той що активісти турнули півтора роки тому. Це був найбільший пам'ятник вождю комуністів в Україні. Разом з ним також зникли пам'ятники Свердлову, Котлову, Дзержинському і Руднєву. Всі вони були зроблені з дорогоцінного металу - червоної бронзи.

Від Леніна на постаменті залишились самі черевики вартістю по 100 000 кожен.

Тулуб же Леніна коштує приблизно 1,5 000 000 гривень, ну і інші пам'ятники також не дешевенькі.

Хто їх поцупив - не відомо, не дивлячись на те що вони далеко не голки. Одразу після повалення, пам'ятник Леніну, за наказом тодішнього губернатора Балути, було відвезено на територію Облавтодору. Працівники ж Автодору кажуть, що на їхній території, він довго не затримався. Його привезли, не вивантажуючи пам'ятник, машина з ним постояла на території декілька годин, її обдивилася експертна комісія з мерії, а потім машина з пам'ятником зникла у невідомому напрямку. І "ніхто нічого не знає".

Ну хто міг таку величезну "бандуру" вкрасти після того, як її обдивилася комісія з мерії ??? Та вже не будемо робити зайвих припущень ...

Продовженням епопеї з вождем було виділення на почерговій сесіі міськради 1,7 000 000 гртивень на демонтаж постаменту і 2 000 000 на наведення ладу на прилеглій території.

Тож демонтаж бронзового вождя обійшовся харків'янам зовсім не дешево.(((

Tags: Харківські новини
Subscribe

Posts from This Journal “Харківські новини” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments