olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Путін в істериці : "Я поверну Константинополь (Стамбул) християнам"

*
Як повідомляє інформаційний портал «Реальні Новини», згідно з даними державного каналу «Росія 24», президент Російської Федерації, Володимир Путін звернувся до делегації української православної церкви і в черговий раз повторив, що ніщо не може похитнути вічний кровний союз з Україною. Глава Росії, що окупував Крим, і підтримує сепаратизм в Донбасі додав: «Відродження неофашизму в Україні схоже на інфекцію гангрени, яка може поширитися на весь європейський континент, і ми, народ Федерації і нащадки Радянського Союзу, маємо намір зупинити цю чуму».

Відносно п'ятирічного кризи в Сирії, Путін загрозливо сказав, що перспектива тривалого перемир'я в Сирії залишається сумнівною.

«У разі якщо Туреччина не припинить підтримувати сирійську гілку Аль-Каїди, я серйозно маю намір довести до кінця справу, розпочату останнім царем Миколою II. Під час Першої світової війни, він (цар) прагнув повернути християнам Константинополь (Стамбул) і убезпечити морський доступ до Росії, звільнивши протоки Дарданелли і Босфор, але зла доля перешкодила йому », цитує слова російського президента інформаційне агентство ТАСС.

Путін додав: «Ми також виступаємо на захист суверенітету Греції над Кіпром, і закликаємо режим Туреччини припинити свою десятирічну окупацію цього середземноморського острова».

Таким чином, Путін намагається представити конфлікти в контекст релігійної ворожнечі.

Джерело :

==================================

Може фейк ? Такі заяви може робити лише людина хвора на голову. ((

Tags: п* Путін
Subscribe

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments