olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Про життя

© Життя, воно таке непередбачуване, іноді приносить такі сюрпризи, про які людина навіть і не мріяла. І навпаки, буває людина, щось чекає надіється, а отримує лише гіркі розчарування.

Іноді, життя зводить з тим, побачивши кого людина втрачає реальність, бачить тільки того, кого воно їй підсунуло. Починає його обожнювати, перестає чинити спротив притяжінню до об'экту свого обожнювання, робить усілякі дурниці заради того об'єкту, готова на все ради того, щоб отримати таку бажану взаємність. Та добре коли та взаємність щира. А іноді об'єкт обожнювання, просто лукавить, підливаючи олії у вогонь пристрасті. Починає щось вигадувати, годувати обіцянками, доводячи людину до відчаю.

А буває так, що людина отримує увагу і підтримку від того, кого вона не вважає зобов'заним їй абсолютно нічим. Від того, від кого вона абсолютно нічого не чекає. А як же це приємно ! Навіть не віриться, що у такому жорстокому світі може бути щось подібне.

Сьогодні житя влашувало мені, неочикуваний, приємний сюрприз. Тож я вкотре переконалася в правоті моєї подруги, старшої і мудрішої за мене, яка не раз говорила мені : " Життя, воно таке непередбачуване ! "

https://olga-den-f.dreamwidth.org/34696.html
Tags: Роздуми.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments