olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Кривава весна знову сунеться в Україну.

*
Після оголошення Росією про виведення військ із Сирії слід очікувати загострення ситуації на українському Донбасі.

Голова комітету Сенату США з питань збройних сил Джон Маккейн вважає, що тепер Росія повністю перемкне свою увагу на Україну, йдеться у заяві на офіційному сайті сенатора.

Оголошення про те, що Росія почне виводити частину військових сил з Сирії, свідчить про те, що Володимир Путін вважає, що він розбомбив і вбив достатньо опонентів кривавого режиму Асада, щоб забезпечити його виживання, — пояснив свої песимістичні припущення американський сенатор.

Водночас він різко розкритикував адміністрацію президента Барака Обами через, на його думку, бездіяльність США у сирійському питанні.

За словами Маккейна, після Сирії Росія переорієнтує свою увагу на інші неспокійні регіони і під найбільшою загрозою постає саме Україна.

Росія переорієнтує свої ресурси і увагу на інші регіони, і я побоююся, що в Україну знову приходить кривава весна, — припустив Маккейн.

Tags: політики закордонні
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment