olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Думки, але, ... я можу помилятись

© Судячи з моїх спостережень, кожна людина прийшла у цей світ , щоб понабивати собі гулі, спотикаючись об каміння яке вона знаходить інтуітивно.

Якщо роздивитися " розділ : кохання ", то виявляється, що кожній людині подобається певний тип зовнішності, який у свою чергу відповідає певному типу характеру і уподобаннь. Змінити уподобання кожної людини, напевно не можливо. От і виходить, що хтось усе життя в пошуках, а хтось знайшов і спостерігає, як це роблять інші.

Той, хто в пошуках, ніби-то і хотів би жити, так як той хто "знайшов", і хотів би таку людину, яку має той хто "знайшов", але ідеали в душі зовсім інші, тож і життя буде зовсім інше. Навіть, якщо станеться так, що шукаючий відіб'є пару у того, хто "знайшов", жити в злагоді вони будуть лише у тому випадку, коли "відбитий" відповідає внутрішнім ідеалам того хто відбив. А інакше, буде виглядати так : " І сам не гам, і другому не дам ".

У мене є дві подруги, які "у пошуках". Характери, звичайно у кожної людини різні, але сказати про них занадто поганого не можу нічого. У кожної свій тип ідеалу. Буває так, що ідучи де-небудь разом, ми випадково зустрічаемо когось з моїх знайомих (протилежного полу). Подивившишсь оцінювальним поглядом продруги роблять висновок : " Та я б з таким, ніколи і ні за що ! " Таке я чую, як правило, у тому випадку, коли я знаю, що у чоловіка щаслива сім'я, а іноді навіть скоро срібний ювілей, залежно від віку знайомого. Дивно.

Чоловіки, доречі, ведуть себе так само.

https://olga-den-f.dreamwidth.org/35367.html
Tags: Роздуми.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments