olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Рятуємося від болю ... прищіпкою для білизни. ;)

*
У кожноїлюдини свій поріг відчуття болю. Деякі люди ідуть до лікаря, як тільки десь кольнуло, а є такі що до лікаря ідуть тоді коли вже навіть і ходити складно.

Ця порада звісно не врятує якщо біль уже дуже сильний, але якщо біль хоч і не в останній стадії, але дошкульній, то для полегшення можна використати звичайну прищепку. Закріплюють її на вухо. Справа у тому, що на вусі розташоваті особливі точки, які пов'язані з усім організмом людини. Це так ніби Ви натискаете на кнопку вимикача, який розташований на стіні у коридорі, а лампочка пов'язана з ним засвічується десь у кімнаті. Так і тут, на вусі точки-вимикачі, які пов'язані невидимими оку дротиками з ріними органами вашого організму. При натисканні на точки подється сигнал органу, а біль або дискомфорт при натисканні підскаже скільки тиснути - якщо біль зник значить точку можна відпускати.

Залишається тільки дізнатися де розташовані точки, і яка точка з яким органом пов'язана.

Точка 1 :

Спина і плечі. Якщо ви відчуваєте біль або дискомфорт у цих зонах, прикріпіть прищепку на точку 1. Через декілька хвилин Ви відчуєте що біль потроху вщухає. Процедуру треба повторювати деквлька разів протягом дня, і полегшення стану повинно настати.

точки

Точка 2 :

Внутрішні органи.

точки1

Точка 3 :

Суглоби.

точки2

Точка 4 :

Проблеми горла і носа

точки3

Точка 5 :

Система перетравлення їжі.

точки4

Точка 6 :

Голова і серце.

точки5

Пам'ятайте ! Впливати на точки можна при болю різного ступеню, шкоди не буде. Але, якщо біль дуже сильний, застарілий, то обов'язково треба звернутися до лікаря ! ©

Tags: Акупресура
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments