olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

"Ой, суки-суки ви мої, два роки судили ви мене": співала Савченко на суді в РФ ( + ВІДЕО )

*
савченко2

Міський суд Донецька Ростовської області (РФ) засудив українську льотчицю і народного депутата Надію Савченко до 22 років в'язниці за статтею "вбивство" КК РФ за загибель російських журналістів Ігоря Корнелюка і Антона Волошина, які незаконно перебували на сході України для інформаційного супроводу російських бойовиків. Про це передає кореспондент УНІАН із залу суду.

Суддя закінчив читати вирок після перерви, оголошеної безпосередньо перед оголошенням строку покарання. Причиною цієї перерви став спів Савченко. Вона стала голосно співати перероблену на власний текст народну пісню «Ой, коси, коси ви мої...» Замість слова «коси» українка вставила слово «судді» і додала від себе «більше судить не будете».

"Горіла шина чи бензин, ой, мене викрав сукін син ... Ой, суки-суки ви мої, два роки судили ви мене, ой, досудили ви мене. Більше судить не будете, самі по тюрмах підете, самі по тюрмах сядете, самі по тюрмах згниєте ", - співала Савченко, використовуючи всі необхідні по тексту пісні рефрени.

Закінчила свій виступ льотчиця вигуком "Слава Україні!" Потім вона ще раз виконала цю пісню, а після неї - "Запрягайте, хлопці, коней", вже без своїх доповнень.
При цьому Н.Савченко у рахунок покарання зараховано перебування під вартою з 30 червня 2014 року.

Таким чином, Н.Савченко повинна відбути в колонії 20 років.

Надію Савченко від липня 2014 року утримують у СІЗО в Росії. Її в Росії, зокрема, обвинувачують у вбивстві двох співробітників російського телебачення, які влітку 2014 року, без дозволу української влади, перебували під Луганськом. Савченко і її захист звинувачення відкидають і стверджують, що на момент загибелі російських журналістів її вже захопили сепаратисти, які потім примусово переправили її до Росії.

Надія Савченко від грудня оголосила чергове голодування на знак протесту проти ув’язнення, а від 4 до 10 березня тримала сухе голодування. >>>

Tags: п Савченко
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments