olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Про підозру Януковичу

Янукович підозрюється в створенні злочинного угруповання, зловживанні владою і державній зраді. Повідомлення про підозру екс-президентові України Віктору Януковичу та його спільникам будуть вручені найближчим часом, заявив генеральний прокурор Віктор Шокін.

"Генпрокуратура практично завершила підготовку повідомлення про підозру щодо Януковича та інших у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 255 (Створення злочинної організації"), ст. 364 (Зловживання владою) та ст. 111 ("Державна зрада"), і ці повідомлення будуть найближчим часом вручені", - сказав генпрокурор на брифінгу в Києві.

Шокін також розповів, що 28 липня, розпочато процедуру заочного засудження шести екс-чиновників, Януковича.
"Сьогодні почалася процедура заочного засудження у п'яти кримінальних провадженнях стосовно шести осіб. Стосовно колишнього президента України Віктора Януковича, екс-глави Нацбанку Арбузова, колишнього міністра доходів і зборів Клименка, колишнього віце-прем'єра і міністра охорони здоров'я Раїси Богатирьової та її заступника, а також колишнього заступника міністра доходів і зборів ", - сказав Шокін.
"Далі будуть інші", - додав він.

У червні генпрокурор Віктор Шокін повідомив, що генеральна прокуратура України розпочала процедуру заочного засудження оточення екс-президента Віктора Януковича.

У жовтні 2014 року в Україні набув чинності закон, дозволяє заочно притягнути до суду ряд представників колишньої влади, що переховуються в Росії. У січні нинішнього року Верховна Рада розширила інститут "спеціального кримінального провадження" на підозрюваних (обвинувачених), які переховуються на тимчасово окупованій території України або в районі проведення АТО.
Звідси:

Чому він ідосі не сидить ? Краще пізно аніж ніколи.

Tags: Новини.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments